| Montaj tipi | Ayaklı / Flanşlı |
|---|---|
| Hız | 750 RPM'den 3600 RPM'ye |
| Faz | Üç Fazlı |
| Görev döngüsü | S1 (sürekli) |
| Yalıtım sınıfı | F Sınıfı / H Sınıfı |
| Montaj tipi | Ayaklı / Flanşlı |
|---|---|
| Hız | 750 RPM'den 3600 RPM'ye |
| Faz | Üç Fazlı |
| Görev döngüsü | S1 (sürekli) |
| Yalıtım sınıfı | F Sınıfı / H Sınıfı |
| Montaj tipi | Ayaklı / Flanşlı |
|---|---|
| Hız | 750 RPM'den 3600 RPM'ye |
| Faz | Üç Fazlı |
| Görev döngüsü | S1 (sürekli) |
| Yalıtım sınıfı | F Sınıfı / H Sınıfı |
| Montaj tipi | Ayaklı / Flanşlı |
|---|---|
| Hız | 750 RPM'den 3600 RPM'ye |
| Faz | Üç Fazlı |
| Görev döngüsü | S1 (sürekli) |
| Yalıtım sınıfı | F Sınıfı / H Sınıfı |
| Montaj tipi | Ayaklı / Flanşlı |
|---|---|
| Hız | 750 RPM'den 3600 RPM'ye |
| Faz | Üç Fazlı |
| Görev döngüsü | S1 (sürekli) |
| Yalıtım sınıfı | F Sınıfı / H Sınıfı |
| Derinlik | 105 |
|---|---|
| Nominal Akım | 8A |
| Dişli oranı | 1/45.569 |
| Kurşun zamanı | Normalde yaklaşık 7 gün |
| Termal direnç | 0.65 ℃/w |
| Başvuru | Pompalar, Fanlar, Kompresörler, Konveyörler |
|---|---|
| Koruma derecesi | IP54 / IP55 / IP65 |
| Gerilim | 220V, 380V, 440V, 660V |
| Faz | Üç Fazlı |
| Sıklık | 50 Hz / 60 Hz |
| Başvuru | Pompalar, Fanlar, Kompresörler, Konveyörler |
|---|---|
| Koruma derecesi | IP54 / IP55 / IP65 |
| Gerilim | 220V, 380V, 440V, 660V |
| Faz | Üç Fazlı |
| Sıklık | 50 Hz / 60 Hz |
| Başvuru | Pompalar, Fanlar, Kompresörler, Konveyörler |
|---|---|
| Koruma derecesi | IP54 / IP55 / IP65 |
| Gerilim | 220V, 380V, 440V, 660V |
| Faz | Üç Fazlı |
| Sıklık | 50 Hz / 60 Hz |
| Başvuru | Pompalar, Fanlar, Kompresörler, Konveyörler |
|---|---|
| Koruma derecesi | IP54 / IP55 / IP65 |
| Gerilim | 220V, 380V, 440V, 660V |
| Faz | Üç Fazlı |
| Sıklık | 50 Hz / 60 Hz |