| Ürün No | EJA530A-EAS4N-00DNFU1 |
|---|---|
| Ödeme | TT |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 80°C |
| Ürün adı | Servo Motorlu |
| Aşırı Yük Kapasitesi | Güçlü |
| Boyutlar | 90x100x75 mm |
|---|---|
| Çıkış Türü | Röle |
| Nokta | 14 (8DI+6DO) |
| Durum | Yeni Orijinal Mühürlü |
| Power_supply | 24 V DC |
| Maksimum hız | 8000 devir |
|---|---|
| Hız Fbk Sel | Artımlı |
| Dişli Malzemesi | maden |
| Nominal Hız | 1500RPM |
| Fabrika çıkışı | Fabrika çıkışı |
| Giriş Güç Kaynağı | 220V |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila 60°C |
| Renk | özelleştirilmiş |
| Genişlik | 450 |
| Yapı | ÖĞLEDEN SONRA |
| Mpu Puanları | 12 (8DI + 4DO) |
|---|---|
| Üreticisi | Siemens |
| Başvuru | Üretim ve Proses Kontrolü |
| Bağlantı | Wi-Fi, Ethernet, RS-485 |
| Uyumluluk standartları | CE, UL, ROHS |
| Malzeme | Endüstriyel Sınıf Plastik ve Metal |
|---|---|
| Nem aralığı | %5 ila %95 yoğunlaşmayan |
| Güvenlikstandartlarına uygunluk | IEC 61508, ISO 13849 |
| İletişim Protokolü | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| Entegrasyon | SCADA, MES Sistemleri |
| Parça Numarası | 200-595-072-122 VM600 CPUM |
|---|---|
| İletişim protokolü | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| Bağlantı | Wi-Fi, Ethernet, Seri Bağlantı Noktaları |
| Bağlantı seçenekleri | Ethernet, RS-485, Kablosuz |
| Uyumluluk | SCADA Sistemleri, HMI Panelleri |
| Kalınlık | 22 mm-30 mm ( |
|---|---|
| Kurşun zamanı | Normalde yaklaşık 7 gün |
| Örnek | Ücretli örneklenmiş mevcut |
| Boyut | 32x11,5x24 mm |
| Maksimum hız | 8000 devir |
| Giriş türü | Dijital ve Analog Girişler |
|---|---|
| Programlama dili | Merdiven Mantığı, Fonksiyon Blok Şeması |
| Çıkış türü | Dijital ve analog çıkışlar |
| Çıkış Türü | Röle |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -20°C ila 60°C |
| Yeterlik | IE2 |
|---|---|
| Çalışma voltajı | DC6-28V |
| Delik Mil Çapı | Ø140 mm - Ø340 mm |
| Stoklamak | Zengin |
| Step Motor | 4 telli step motor |