| Userinterface | HMI Touchscreen / Software Interface |
|---|---|
| Softwarecompatibility | Supports SCADA And HMI Software |
| Protectionrating | IP65 |
| Operating Temperature | -20°C To 60°C |
| Material | Industrial-grade Plastic And Metal |
| Industry | Manufacturing |
|---|---|
| Dimensions | Varies By Model |
| Category | Automation & Control Systems |
| Compatibility | SCADA Systems, HMI Panels |
| Controltype | Programmable Logic Controller (PLC) |
| Softwarecompatibility | Supports SCADA And HMI Software |
|---|---|
| Networkinterface | 10/100/1000 Mbps Ethernet Ports |
| Powerconsumption | Less Than 10W |
| Point | 14 (8DI+6DO) |
| Mounting Type | DIN Rail / Panel Mount |
| Resistance | 10.0±10% Ω/phase |
|---|---|
| Dimension | 40mm X 19mm X 43mm |
| Color | Black |
| Sample | Charged Sampled Available |
| Weight | 1.2 Kg |
| Item No | EJA530A-EAS4N-00DNFU1 |
|---|---|
| Payment | TT |
| Operatingtemperature | -20°C To 80°C |
| Productname | Servo Motor |
| Overload Capacity | Strong |
| Dimensions | 90 X 100 X 75 Mm |
|---|---|
| Output Typt | Relay |
| Point | 14 (8DI+6DO) |
| Condition | New Original With Sealed |
| Power_Supply | 24 V DC |
| Payment | TT |
|---|---|
| Mounting Type | Flange Mount |
| Thermal Resistance | 0.65 ℃/W |
| System Chipset | Intel 845GV |
| Continuous Torque | 1.26 Nm |
| Maximum Speed | 8000 Rpm |
|---|---|
| Speed Fbk Sel | Incremental |
| The Gear Material | Metal |
| Rated Speed | 1500rpm |
| Factory Outlet | Factory Outlet |
| Input Power Supply | 220V |
|---|---|
| Operating Temperature | -20°C To 60°C |
| Color | Customized |
| Width | 450 |
| Construction | PM |
| Mpu Points | 12 (8DI + 4DO) |
|---|---|
| Manufacturer | Siemens |
| Application | Manufacturing And Process Control |
| Connectivity | Wi-Fi, Ethernet, RS-485 |
| Compliancestandards | CE, UL, RoHS |