| Αρ | EJA530A-EAS4N-00DNFU1 |
|---|---|
| Πληρωμή | TT |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 80°C |
| Όνομα προϊόντος | Σερβοκινητήρας |
| Ικανότητα υπερφόρτωσης | Ισχυρός |
| Διαστάσεις | 90 x 100 x 75 mm |
|---|---|
| Τύπος εξόδου | Αναμετάδοση |
| Σημείο | 14 (8DI+6DO) |
| Κατάσταση | Νέο πρωτότυπο με σφραγισμένο |
| Power_supply | 24 V DC |
| Μέγιστη ταχύτητα | 8000 περιστροφές/λεπτό |
|---|---|
| Ταχύτητα fbk sel | Αυξητική |
| Υλικό εργαλείων | Μέταλλο |
| Ωριαία ταχύτητα | 1500 σ.α.λ |
| εργοστασιακή έξοδος | εργοστασιακή έξοδος |
| Τροφοδοτικό εισόδου | 220V |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Χρώμα | προσαρμοσμένη |
| πλάτος | 450 |
| Κατασκευή | ΜΜ |
| Σημεία Mpu | 12 (8DI + 4DO) |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Siemens |
| Εφαρμογή | Κατασκευή και Έλεγχος Διαδικασιών |
| Συνδεσιμότητα | Wi-Fi, Ethernet, RS-485 |
| Πρότυπα συμμόρφωσης | CE, UL, ROHS |
| Υλικό | Πλαστικό και μέταλλο βιομηχανικής ποιότητας |
|---|---|
| Εύρος υγρασίας | 5% έως 95% χωρίς συμπύκνωση |
| Συμμόρφωση με τα πρότυπα ασφαλείας | IEC 61508, ISO 13849 |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| Ολοκλήρωση | SCADA, MES Systems |
| Μέρος Αρ | 200-595-072-122 VM600 CPUM |
|---|---|
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| Συνδεσιμότητα | Wi-Fi, Ethernet, Σειριακές θύρες |
| Επιλογές συνδεσιμότητας | Ethernet, RS-485, Ασύρματο |
| Αρμονία | SCADA Systems, Πάνελ HMI |
| Πάχος | 22 mm-30 mm |
|---|---|
| Χρόνος ανοχής | Περίπου 7 ημέρες κανονικά |
| Δείγμα | Διαθέσιμα φορτισμένα δείγματα |
| Διάσταση | 32 x 11,5 x 24 mm |
| Μέγιστη ταχύτητα | 8000 περιστροφές/λεπτό |
| Τύπος εισόδου | Ψηφιακές και Αναλογικές Είσοδοι |
|---|---|
| Γλώσσα προγραμματισμού | Λογική σκάλας, διάγραμμα μπλοκ συναρτήσεων |
| Τύπος εξόδου | Ψηφιακές και αναλογικές εξόδους |
| Τύπος εξόδου | Αναμετάδοση |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Αποδοτικότητα | IE 2 |
|---|---|
| Τάση εργασίας | DC6-28V |
| Κοίλη διάμετρος άξονων | Ø140 mm - Ø340 mm |
| Στοκ | Πλούσιος |
| Βηματικός κινητήρας | Βηματικός κινητήρας 4 καλωδίων |