| Εφαρμογή | Αντλίες, Ανεμιστήρες, Συμπιεστές, Μεταφορείς |
|---|---|
| Προστασία | IP54 / IP55 / IP65 |
| Δυναμικό | 220V, 380V, 440V, 660V |
| Φάση | Τριφασικό |
| Συχνότητα | 50 Hz / 60 Hz |
| Εφαρμογή | Αντλίες, Ανεμιστήρες, Συμπιεστές, Μεταφορείς |
|---|---|
| Προστασία | IP54 / IP55 / IP65 |
| Δυναμικό | 220V, 380V, 440V, 660V |
| Φάση | Τριφασικό |
| Συχνότητα | 50 Hz / 60 Hz |
| Εφαρμογή | Αντλίες, Ανεμιστήρες, Συμπιεστές, Μεταφορείς |
|---|---|
| Προστασία | IP54 / IP55 / IP65 |
| Δυναμικό | 220V, 380V, 440V, 660V |
| Φάση | Τριφασικό |
| Συχνότητα | 50 Hz / 60 Hz |
| Εφαρμογή | Αντλίες, Ανεμιστήρες, Συμπιεστές, Μεταφορείς |
|---|---|
| Προστασία | IP54 / IP55 / IP65 |
| Δυναμικό | 220V, 380V, 440V, 660V |
| Φάση | Τριφασικό |
| Συχνότητα | 50 Hz / 60 Hz |
| Εφαρμογή | Αντλίες, Ανεμιστήρες, Συμπιεστές, Μεταφορείς |
|---|---|
| Προστασία | IP54 / IP55 / IP65 |
| Δυναμικό | 220V, 380V, 440V, 660V |
| Φάση | Τριφασικό |
| Συχνότητα | 50 Hz / 60 Hz |
| Τιμή εργοστασίου | Ναί |
|---|---|
| Υλικό | Σκληρή πλάκα αλουμινίου 2mm |
| Ονομαστική ροπή | 6.0N.m |
| χρήση | Βιομηχανικός |
| Μέθοδος ελέγχου | PWM |
| Τύπος | Σύστημα αυτοματισμού |
|---|---|
| Διεπαφή διαχείρισης | Web GUI, SNMP, CLI |
| NumberofInputs | 16 Ψηφιακές Είσοδοι |
| Υλικό | Πλαστικό και μέταλλο βιομηχανικής ποιότητας |
| Αντίσταση κραδασμών | 30g, 11ms |
| Βαθμολογία επαφής | 6A (24V DC/240V AC) |
|---|---|
| Τύπος ελέγχου | Προγραμματιζόμενος Λογικός Ελεγκτής (PLC), Σύστημα Κατανεμημένου Ελέγχου (DCS), SCADA |
| softwareCompatibility | Υποστηρίζει λογισμικό SCADA και HMI |
| Τύπος εξόδου | Ρελέ, Τρανζίστορ, Αναλογική Έξοδος |
| Αντίσταση κραδασμών | 30 γρ., 11 ms |
| Βιομηχανία | ΕΠΙΤΡΟΠΗ |
|---|---|
| Διαστάσεις | Διαφέρει Ανά Μοντέλο |
| κατηγορία | Συστήματα αυτοματισμού και ελέγχου |
| Αρμονία | SCADA Systems, Πάνελ HMI |
| Τύπος ελέγχου | Προγραμματίσημος ελεγκτής λογικής (PLC) |
| Αντίσταση | 100,0±10% Ω/φάση |
|---|---|
| Διάσταση | 40 mm x 19 mm x 43 mm |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Δείγμα | Διαθέσιμα φορτισμένα δείγματα |
| Βάρος | 1,2 κιλά |