| Υλικό | Υψηλής ποιότητας μονωτικά υλικά και μέταλλα |
|---|---|
| Συμμόρφωση με τα πρότυπα | IEC 60255, IEEE C37.90 |
| Voltagerating | Έως 36 kV |
| Όνομα προϊόντος | Εξαρτήματα Προστασίας και Ελέγχου |
| Τρέχουσα | Έως 6300 A |
| Υλικό | Υψηλής ποιότητας μονωτικά υλικά και μέταλλα |
|---|---|
| Συμμόρφωση με τα πρότυπα | IEC 60255, IEEE C37.90 |
| Voltagerating | Έως 36 kV |
| Όνομα προϊόντος | Εξαρτήματα Προστασίας και Ελέγχου |
| Τρέχουσα | Έως 6300 A |
| Υλικό | Υψηλής ποιότητας μονωτικά υλικά και μέταλλα |
|---|---|
| Συμμόρφωση με τα πρότυπα | IEC 60255, IEEE C37.90 |
| Voltagerating | Έως 36 kV |
| Όνομα προϊόντος | Εξαρτήματα Προστασίας και Ελέγχου |
| Τρέχουσα | Έως 6300 A |
| Υλικό | Υψηλής ποιότητας μονωτικά υλικά και μέταλλα |
|---|---|
| Συμμόρφωση με τα πρότυπα | IEC 60255, IEEE C37.90 |
| Voltagerating | Έως 36 kV |
| Όνομα προϊόντος | Εξαρτήματα Προστασίας και Ελέγχου |
| Τρέχουσα | Έως 6300 A |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κομμάτια |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 5-8 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Μάρκα | ABB |
| Εφαρμογή | Χρησιμοποιείται σε HVAC, αντλίες, μεταφορείς, ανεμιστήρες και βιομηχανικούς αυτοματισμούς |
|---|---|
| Μέθοδος ψύξης | Αερόψυκτο ή υγρόψυκτο |
| Όνομα προϊόντος | Μεταβλητό Drive συχνότητας (VFD) |
| Χαρακτηριστικά προστασίας | Υπερτάση, υπόταση, υπερένταση, βραχυκύκλωμα, θερμική υπερφόρτωση |
| Λειτουργία | Ελέγξτε την ταχύτητα και τη ροπή του κινητήρα μεταβάλλοντας τη συχνότητα και την τάση εισόδου του κι |
| Σημεία Mpu | 12 (8DI + 4DO) |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Siemens |
| Εφαρμογή | Κατασκευή και Έλεγχος Διαδικασιών |
| Συνδεσιμότητα | Wi-Fi, Ethernet, RS-485 |
| Πρότυπα συμμόρφωσης | CE, UL, ROHS |
| Επιλογές συνδεσιμότητας | Ethernet, RS-485, Ασύρματο |
|---|---|
| Εγγύηση | 1-3 χρόνια εγγύηση κατασκευαστή |
| Βιομηχανία εφαρμογών | Κατασκευή, Έλεγχος Διαδικασιών, Ρομποτική |
| Εφαρμογή | Έλεγχος διαδικασιών |
| Περίοδος εγγύησης | 1 έως 3 έτη |
| Εύρος θερμοκρασίας περιβάλλοντος | -10°C έως 50°C |
|---|---|
| Συχνότητα εξόδου | 0-400 Hz |
| Τύπος οθόνης | LCD ή LED |
| Τάση εξόδου | 0-480 V AC |
| Τάση εισόδου | 200-480 V εναλλακτικός |
| Πρωτόκολλα επικοινωνίας | Modbus, Profibus, Ethernet/IP, CANopen |
|---|---|
| Συχνότητα εξόδου | 0 έως 400 Hz ή υψηλότερη |
| Τύπος οθόνης | Οθόνη LCD ή LED για ρυθμίσεις κατάστασης και παραμέτρων |
| Τάση εισόδου | Συνήθως 200-600V AC |
| Τάση εξόδου | Μεταβλητή, μέχρι τάση εισόδου |