| Τροφοδοτικό | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
|---|---|
| Τάση εισόδου | 24V DC / 110-240V AC |
| Εύρος τάσης εισόδου | 100-240V AC |
| κατηγορία | Συστήματα αυτοματισμού και ελέγχου |
| Τύπος εξόδου | Ψηφιακό, Αναλογικό, Ρελέ |
| Προστασία | IP65 |
|---|---|
| Τύπος | Σύστημα αυτοματισμού |
| Βάση | Στήριγμα ράγας ή πίνακα DIN |
| Δυνατότητα ενσωμάτωσης | Συστήματα SCADA, HMI, MES |
| Περίοδος εγγύησης | 1 έως 3 έτη |
| Χαρακτηριστικά προστασίας | Υπερένταση, υπέρταση, υπόταση, βραχυκύκλωμα, θερμική υπερφόρτωση |
|---|---|
| Τάση εξόδου | Μεταβλητή, μέχρι τάση εισόδου |
| ΕισαγωγήΣυχνότητα | 50/60 HZ |
| Μέθοδος ψύξης | Αερόψυκτο ή υγρόψυκτο |
| Εφαρμογή | Αντλίες, ανεμιστήρες, μεταφορείς, συστήματα HVAC, εργαλειομηχανές |
| Περιβαλλοντική εκτίμηση | IP20 έως IP65 Ανάλογα με το μοντέλο |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | Μεταβλητό Drive συχνότητας (VFD) |
| Μέθοδος ψύξης | Αερόψυκτο ή υγρόψυκτο |
| Τάση εξόδου | Ρυθμιζόμενο, μέχρι την τάση εισόδου |
| Εφαρμογή | Αντλίες, ανεμιστήρες, μεταφορείς, συστήματα HVAC, εργαλειομηχανές |
| Τύπος εισόδου | Ψηφιακές και Αναλογικές Είσοδοι |
|---|---|
| Πραγματική αξία | Τιμή Negotiabled |
| Τύπος εγκατάστασης | Εγκατάσταση οθόνης / DIN Rail |
| Μοντέλο | S7-1200 |
| Σημείο | 14 (8DI+6DO) |
| Τάση εισόδου | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
|---|---|
| Πραγματική τιμή | βάσει προσφοράς |
| Τάση εξόδου | 24V DC |
| Κατανάλωση ρεύματος | Διαφέρει ανάλογα με το μοντέλο, συνήθως 10-50W |
| NumberofInputs | 16 Ψηφιακές Είσοδοι |
| Εγγύηση | 1 έως 3 έτη |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος | λιγότερο από 10w |
| Μέρος Αρ | 200-595-072-122 VM600 CPUM |
| Όνομα προϊόντος | Βιομηχανική αυτοματοποίηση ελέγχου |
| Περίοδος εγγύησης | 1 έως 3 έτη |
| Τροφοδοτικό | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
|---|---|
| Μοντέλο | S7-1200 |
| Τάση τροφοδοσίας | 100 – 240VAC. |
| Τάση εισόδου | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Πρωτόκολλα επικοινωνίας | Modbus, Profibus, Ethernet/IP, OPC UA |
| Αρμονία | SCADA Systems, Πάνελ HMI |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Συμμόρφωση με τα πρότυπα ασφαλείας | IEC 61508, ISO 13849 |
| Εύρος τάσης εισόδου | 100-240V AC |
| Τάση εξόδου | 24V DC |
| Διαστάσεις | Διαφέρει ανάλογα με το μοντέλο, συνήθως συμπαγές μέγεθος |
|---|---|
| Επεκτασιμότητα | Υποστηρίζεται η αρθρωτή επέκταση |
| Λειτουργία | Αυτοματοποιεί βιομηχανικές διαδικασίες και μηχανήματα |
| Τύπος ελέγχου | Προγραμματίσημος ελεγκτής λογικής (PLC) |
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |