| Πρωτόκολλα επικοινωνίας | Modbus, Profibus, Ethernet/IP, CANopen |
|---|---|
| Συχνότητα εξόδου | 0 έως 400 Hz ή υψηλότερη |
| Τύπος οθόνης | Οθόνη LCD ή LED για ρυθμίσεις κατάστασης και παραμέτρων |
| Τάση εισόδου | Συνήθως 200-600V AC |
| Τάση εξόδου | Μεταβλητή, μέχρι τάση εισόδου |
| Πρωτόκολλα επικοινωνίας | Modbus, Profibus, Ethernet/IP, CANopen |
|---|---|
| Συχνότητα εξόδου | 0 έως 400 Hz ή υψηλότερη |
| Τύπος οθόνης | Οθόνη LCD ή LED για ρυθμίσεις κατάστασης και παραμέτρων |
| Τάση εισόδου | Συνήθως 200-600V AC |
| Τάση εξόδου | Μεταβλητή, μέχρι τάση εισόδου |
| Τύπος εγκατάστασης | Βάση πάνελ / Στήριγμα ράγας DIN |
|---|---|
| μέθοδος ψύξης | Αναγκαστική Αεροψύξη |
| Τύπος εξόδου | Αναμετάδοση |
| Powerrating | 0,5 kW έως 1000 kW |
| Υγρασία | 0-95% μη συμπύκνωση |
| Σημεία Εξόδου | 16DO |
|---|---|
| NumberofInputs | 16 Ψηφιακές Είσοδοι |
| Συμμόρφωση με τα πρότυπα ασφαλείας | IEC 61508, ISO 13849 |
| Τύπος εξόδου | Ρελέ, Τρανζίστορ, Αναλογικές Έξοδοι |
| Τύπος εξόδου | Ψηφιακές και αναλογικές εξόδους |
| Βαθμολογία περιβλήματος | IP20 έως IP54 |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | Οθόνη LCD ή LED για ρύθμιση παραμέτρων και παρακολούθηση |
| Ροπή εκκίνησης | Έως 150% στα 0,5 Hz (VFD) |
| Ικανότητα υπερφόρτωσης | 150% ονομαστικό ρεύμα για 1 λεπτό |
| Σύνολο πόντων | 60 σημεία. |
| Βαθμολογία περιβλήματος | IP20 έως IP54 |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | Οθόνη LCD ή LED για ρύθμιση παραμέτρων και παρακολούθηση |
| Ροπή εκκίνησης | Έως 150% στα 0,5 Hz (VFD) |
| Ικανότητα υπερφόρτωσης | 150% ονομαστικό ρεύμα για 1 λεπτό |
| Σύνολο πόντων | 60 σημεία. |
| Πραγματική τιμή | βάσει προσφοράς |
|---|---|
| Σημείο | 14 (8DI+6DO) |
| Χρόνος απόκρισης | κα λιγότερο από 10 |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Βάρος | Διαφέρει Ανά Μοντέλο |
| Εύρος υγρασίας | 5% έως 95% χωρίς συμπύκνωση |
|---|---|
| Τύπος εισόδου | Ψηφιακές και Αναλογικές Είσοδοι |
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| κατηγορία | Αυτοματοποίηση |
| Χαρακτηριστικά ασφαλείας | Διακοπή έκτακτης ανάγκης, προστασία υπερφόρτωσης |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
|---|---|
| Βάρος | Διαφέρει Ανά Μοντέλο |
| Τύπος εξόδου | Ψηφιακές και αναλογικές εξόδους |
| Τύπος ελέγχου | Προγραμματίσημος ελεγκτής λογικής (PLC) |
| Συνδεσιμότητα | Wi-Fi, Ethernet, Σειριακές θύρες |
| Τροφοδοτικό | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
|---|---|
| Τάση εισόδου | 24V DC / 110-240V AC |
| Εύρος τάσης εισόδου | 100-240V AC |
| κατηγορία | Συστήματα αυτοματισμού και ελέγχου |
| Τύπος εξόδου | Ψηφιακό, Αναλογικό, Ρελέ |