| Sollicitatie | Pompen, ventilatoren, compressoren, transportbanden |
|---|---|
| Beschermingsgraad | IP54 / IP55 / IP65 |
| Spanning | 220V, 380V, 440V, 660V |
| Fase | Driefasig |
| Frequentie | 50 Hz / 60 Hz |
| Sollicitatie | Pompen, ventilatoren, compressoren, transportbanden |
|---|---|
| Beschermingsgraad | IP54 / IP55 / IP65 |
| Spanning | 220V, 380V, 440V, 660V |
| Fase | Driefasig |
| Frequentie | 50 Hz / 60 Hz |
| Sollicitatie | Pompen, ventilatoren, compressoren, transportbanden |
|---|---|
| Beschermingsgraad | IP54 / IP55 / IP65 |
| Spanning | 220V, 380V, 440V, 660V |
| Fase | Driefasig |
| Frequentie | 50 Hz / 60 Hz |
| Sollicitatie | Pompen, ventilatoren, compressoren, transportbanden |
|---|---|
| Beschermingsgraad | IP54 / IP55 / IP65 |
| Spanning | 220V, 380V, 440V, 660V |
| Fase | Driefasig |
| Frequentie | 50 Hz / 60 Hz |
| Sollicitatie | Pompen, ventilatoren, compressoren, transportbanden |
|---|---|
| Beschermingsgraad | IP54 / IP55 / IP65 |
| Spanning | 220V, 380V, 440V, 660V |
| Fase | Driefasig |
| Frequentie | 50 Hz / 60 Hz |
| Fabrieksprijs | Ja |
|---|---|
| Materiaal | 2 mm harde aluminium plaat |
| Nominaal koppel | 6.0N.m. |
| gebruik | Industrieel |
| Controlemethode | PWM |
| Type | Automatiseringsysteem |
|---|---|
| Beheerinterface | Web-GUI, SNMP, CLI |
| NumberofInputs | 16 digitale ingangen |
| Materiaal | Kunststof en metaal van industriële kwaliteit |
| Schokbestendigheid | 30 g, 11 ms |
| Contactbeoordeling | 6A (24V gelijkstroom/240V wisselstroom) |
|---|---|
| Besturingstype | Programmable Logic Controller (PLC), gedistribueerd besturingssysteem (DCS), SCADA |
| softwareCompatibility | Ondersteunt SCADA- en HMI-software |
| Uitvoertype | Relais, transistor, analoge uitgang |
| Schokbestendigheid | 30 g, 11 ms |
| Industrie | PRODUCTIE |
|---|---|
| Afmetingen | Varieert per model |
| categorie | Automatisering en besturingssystemen |
| Verenigbaarheid | SCADA-systemen, HMI-panelen |
| Besturingstype | Programmeerbaar logicacontrolemechanisme (PLC) |
| Betaling | TT |
|---|---|
| Montagetype | Flensmontage |
| Thermische weerstand | 0,65 ℃/w |
| Systeemchipset | Intel 845GV |
| Continu koppel | 1.26 nm |