| Başvuru | Pompalar, Fanlar, Kompresörler, Konveyörler |
|---|---|
| Koruma derecesi | IP54 / IP55 / IP65 |
| Gerilim | 220V, 380V, 440V, 660V |
| Faz | Üç Fazlı |
| Sıklık | 50 Hz / 60 Hz |
| Başvuru | Pompalar, Fanlar, Kompresörler, Konveyörler |
|---|---|
| Koruma derecesi | IP54 / IP55 / IP65 |
| Gerilim | 220V, 380V, 440V, 660V |
| Faz | Üç Fazlı |
| Sıklık | 50 Hz / 60 Hz |
| Başvuru | Pompalar, Fanlar, Kompresörler, Konveyörler |
|---|---|
| Koruma derecesi | IP54 / IP55 / IP65 |
| Gerilim | 220V, 380V, 440V, 660V |
| Faz | Üç Fazlı |
| Sıklık | 50 Hz / 60 Hz |
| Başvuru | Pompalar, Fanlar, Kompresörler, Konveyörler |
|---|---|
| Koruma derecesi | IP54 / IP55 / IP65 |
| Gerilim | 220V, 380V, 440V, 660V |
| Faz | Üç Fazlı |
| Sıklık | 50 Hz / 60 Hz |
| Başvuru | Pompalar, Fanlar, Kompresörler, Konveyörler |
|---|---|
| Koruma derecesi | IP54 / IP55 / IP65 |
| Gerilim | 220V, 380V, 440V, 660V |
| Faz | Üç Fazlı |
| Sıklık | 50 Hz / 60 Hz |
| Fabrika fiyatı | Evet |
|---|---|
| Malzeme | 2mm sert alüminyum levha |
| Nominal tork | 6,0Nm |
| kullanmak | Endüstriyel |
| Kontrol yöntemi | PWM |
| Tip | Otomasyon Sistemi |
|---|---|
| Yönetim arayüzü | Web GUI, SNMP, CLI |
| Girdi Sayısı | 16 Dijital Giriş |
| Malzeme | Endüstriyel Sınıf Plastik ve Metal |
| Darbe direnci | 30g, 11ms |
| İletişim derecesi | 6A (24V DC/240V AC) |
|---|---|
| Kontrol türü | Programlanabilir Lojik Denetleyici (PLC), Dağıtılmış Kontrol Sistemi (DCS), SCADA |
| yazılım Uyumluluğu | SCADA ve HMI yazılımını destekler |
| Çıkış türü | Röle, Transistör, Analog Çıkış |
| Darbe direnci | 30g, 11ms |
| Endüstri | Üretim |
|---|---|
| Boyutlar | Modele göre değişir |
| kategori | Otomasyon ve Kontrol Sistemleri |
| Uyumluluk | SCADA Sistemleri, HMI Panelleri |
| Kontrol türü | Programlanabilir mantık denetleyicisi (PLC) |
| Rezistans | 10.0 ±% 10 ω/faz |
|---|---|
| Boyut | 40mm x 19mm x 43mm |
| Renk | Siyah |
| Örnek | Ücretli örneklenmiş mevcut |
| Ağırlık | 1,2 kilo |