| Aplikacja | Pompy, wentylatory, sprężarki, przenośniki |
|---|---|
| Ocena ochrony | IP54/IP55/IP65 |
| woltaż | 220 V, 380 V, 440 V, 660 V |
| Faza | Trójfazowy |
| Częstotliwość | 50 Hz / 60 Hz |
| Aplikacja | Pompy, wentylatory, sprężarki, przenośniki |
|---|---|
| Ocena ochrony | IP54/IP55/IP65 |
| woltaż | 220 V, 380 V, 440 V, 660 V |
| Faza | Trójfazowy |
| Częstotliwość | 50 Hz / 60 Hz |
| Aplikacja | Pompy, wentylatory, sprężarki, przenośniki |
|---|---|
| Ocena ochrony | IP54/IP55/IP65 |
| woltaż | 220 V, 380 V, 440 V, 660 V |
| Faza | Trójfazowy |
| Częstotliwość | 50 Hz / 60 Hz |
| Aplikacja | Pompy, wentylatory, sprężarki, przenośniki |
|---|---|
| Ocena ochrony | IP54/IP55/IP65 |
| woltaż | 220 V, 380 V, 440 V, 660 V |
| Faza | Trójfazowy |
| Częstotliwość | 50 Hz / 60 Hz |
| Aplikacja | Pompy, wentylatory, sprężarki, przenośniki |
|---|---|
| Ocena ochrony | IP54/IP55/IP65 |
| woltaż | 220 V, 380 V, 440 V, 660 V |
| Faza | Trójfazowy |
| Częstotliwość | 50 Hz / 60 Hz |
| Aplikacja | Pompy, wentylatory, sprężarki, przenośniki |
|---|---|
| Ocena ochrony | IP54/IP55/IP65 |
| woltaż | 220 V, 380 V, 440 V, 660 V |
| Faza | Trójfazowy |
| Częstotliwość | 50 Hz / 60 Hz |
| Cena fabryczna | Tak |
|---|---|
| Tworzywo | Płyta z twardego aluminium o grubości 2 mm |
| Znamionowy moment obrotowy | 6,0 Nm |
| używać | Przemysłowy |
| Metoda kontroli | PWM |
| Typ | System automatyzacji |
|---|---|
| Interfejs zarządzania | Internetowy interfejs graficzny, SNMP, CLI |
| Liczba wejść | 16 wejść cyfrowych |
| Tworzywo | Plastik i metal klasy przemysłowej |
| Odporność na wstrząsy | 30 g, 11 ms |
| Ocena kontaktu | 6A (24V DC/240V AC) |
|---|---|
| Typ kontroli | Programowalny sterownik logiczny (PLC), rozproszony system sterowania (DCS), SCADA |
| oprogramowanieKompatybilność | Obsługuje oprogramowanie SCADA i HMI |
| Typ wyjścia | Przekaźnik, tranzystor, wyjście analogowe |
| Odporność na wstrząsy | 30 g, 11 ms |
| Przemysł | PRODUKCJA |
|---|---|
| Wymiary | Różni się w zależności od modelu |
| Kategoria | Systemy automatyki i sterowania |
| Zgodność | Systemy SCADA, panele HMI |
| Typ kontroli | Programowalny sterownik logiczny (PLC) |