| Giriş Sayısı | 14 |
|---|---|
| Sayı_of_Çıkış | 10 |
| Durum | Yeni Orijinal Mühürlü |
| Nokta | 14 (8DI+6DO) |
| Renk | Normal |
| Kontrol türü | Programlanabilir mantık denetleyicisi (PLC) |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -20°C ila 60°C |
| Güç kaynağı | 24V DC / 110-240V AC |
| Montaj tipi | IP65 |
| Başvuru | Üretim ve Proses Kontrolü |
| Gerçek Değer | pazarlıklı fiyat |
|---|---|
| Çıktı Yöntemi | Röle |
| Hafıza | 50 kB |
| Boyutlar | 90 mm x 100 mm x 75 mm |
| Sayı_of_Çıkış | 10 |
| UserInterface | Grafiksel İnsan-Makine Arayüzü (HMI) |
|---|---|
| Güvenlik özellikleri | Kullanıcı kimlik doğrulaması, rol tabanlı erişim, veri şifreleme |
| Programlama dili | Merdiven Mantığı, Fonksiyon Blok Şeması, Yapılandırılmış Metin |
| İşlev | Endüstriyel süreçlerin otomatik kontrolü |
| Ölçeklenebilirlik | Küçük sistemlerden büyük sistemlere kolaylıkla genişletilebilir |
| Çıkış türü | Dijital ve analog çıkışlar |
|---|---|
| Başvuru | Endüstriyel otomasyon, proses kontrolü, makine kontrolü |
| ağırlık | 0,68 kilo |
| Çıkış Türü | Röle |
| Güç Kaynağı voltajı | 100 – 240VAC. |
| Durum | Yeni Orijinal Mühürlü |
|---|---|
| Asıl fiyat | Müzakere edilmiş |
| CPU_Type | İşlemci 1214C |
| montaj tipi | IP65 |
| Besleme Gerilimi Tipi | T/T |
| Ambalaj bilgileri | Parçalar |
|---|---|
| Teslim süresi | 5-8 gün |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Menşe yeri | Çin |
| Marka adı | MITSUBISHI |
| Çıkış türü | Dijital ve analog çıkışlar |
|---|---|
| Başvuru | Endüstriyel otomasyon, proses kontrolü, makine kontrolü |
| ağırlık | 0,68 kilo |
| Çıkış Türü | Röle |
| Güç Kaynağı voltajı | 100 – 240VAC. |
| Güç kaynağı | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
|---|---|
| Giriş türü | Dijital ve Analog Girişler |
| Montaj tipi | DIN Ray / Panel Montajı |
| Boyutlar | 200 mm x 150 mm x 100 mm |
| Yanıt Zamanı | 10 ms'den az |
| Ürün adı | Programlanabilir Lojik Denetleyici |
|---|---|
| Renk | Normal |
| Besleme Gerilimi Tipi | T/T |
| Power_supply | 24 V DC |
| Sayı_of_Çıkış | 10 |