| Çıkış türü | Dijital ve analog çıkışlar |
|---|---|
| Başvuru | Endüstriyel otomasyon, proses kontrolü, makine kontrolü |
| ağırlık | 0,68 kilo |
| Çıkış Türü | Röle |
| Güç Kaynağı voltajı | 100 – 240VAC. |
| Çıkış türü | Dijital ve analog çıkışlar |
|---|---|
| Başvuru | Endüstriyel otomasyon, proses kontrolü, makine kontrolü |
| ağırlık | 0,68 kilo |
| Çıkış Türü | Röle |
| Güç Kaynağı voltajı | 100 – 240VAC. |
| Teori | Sıcaklık Sensörü,Rezistans Termometresi,Kızılötesi Termometre,Sıcaklık Verici,Sıcaklık Kontrol Cihaz |
|---|---|
| Kullanım | Endüstriyel, Duvara montaj, Sıcaklık Sensörü |
| Sıcaklık aralığı | -50 °C ~ 300 °C,0~300°C,-32~280°C (-26~536°F),-200°C-1800°C,-40 ila 1700°C |
| Kesinlik | ±%1,0,1,±0,5,±%1,5 veya ± 1,5°C Hangisi büyükse,±%0,5FS |
| Tip | pt100,K/T/N/E/R/S/B/Pt100,vb,SG-714,RF Modülü |
| Durum | Yeni Orijinal Mühürlü |
|---|---|
| Giriş Noktaları | 100-2 |
| Programlama dili | Merdiven Mantığı, Fonksiyon Blok Şeması, Yapılandırılmış Metin |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 60°C |
| Güç kaynağı | 24V DC veya 120/230V AC |
| Toplam Puan | 60 puan. |
|---|---|
| Parça Numarası | PT5501A |
| montaj tipi | IP65 |
| Çalışma_Sıcaklık_Aralığı | -20°C ila 60°C |
| Tepki Süresi | 1 ms |
| Toplam Puan | 60 puan. |
|---|---|
| Parça Numarası | PT5501A |
| montaj tipi | IP65 |
| Çalışma_Sıcaklık_Aralığı | -20°C ila 60°C |
| Tepki Süresi | 1 ms |
| Çıktı Yöntemi | Röle |
|---|---|
| Parça Tipi | Sysmac CPM2A |
| İşlemci Türü | Mikroişlemci Tabanlı |
| Gerçek Değer | pazarlıklı fiyat |
| Yanıt Zamanı | 10 ms'den az |
| Giriş Sayısı | 14 |
|---|---|
| Parça Tipi | Sysmac CPM2A |
| Ağırlık | 0,5 kg |
| Boyutlar | 90x100x75 mm |
| Renk | Normal |
| Durum | Yeni Orijinal Mühürlü |
|---|---|
| Asıl fiyat | Müzakere edilmiş |
| CPU_Type | İşlemci 1214C |
| montaj tipi | IP65 |
| Besleme Gerilimi Tipi | T/T |
| Çıkış türü | Röle, Transistör, Analog Çıkışlar |
|---|---|
| İletişim protokolü | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| Kontrol türü | Programlanabilir mantık denetleyicisi (PLC) |
| Güvenlik standartları | IEC 61508, ISO 13849 |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 60°C |