| Uitvoertype | Digitale en analoge uitgangen |
|---|---|
| Sollicitatie | Industriële automatisering, procescontrole, machinecontrole |
| gewicht | 0,68 kg |
| Uitgangstype | Relais |
| Voedingsspanning | 100 – 240VAC. |
| Uitvoertype | Digitale en analoge uitgangen |
|---|---|
| Sollicitatie | Industriële automatisering, procescontrole, machinecontrole |
| gewicht | 0,68 kg |
| Uitgangstype | Relais |
| Voedingsspanning | 100 – 240VAC. |
| Theorie | Temperatuursensor, weerstandsthermometer, infraroodthermometer, temperatuurzender, temperatuurregela |
|---|---|
| Gebruik | Industrieel, Wandmontage, Temperatuursensor |
| Temperatuurbereik | -50 °C ~ 300 °C, 0~300℃, -32~280°C (-26~536°F), -200℃-1800℃, -40 tot 1700℃ |
| Nauwkeurigheid | ±1,0,1%,±0,5,±1,5% of ± 1,5°C Welke van beide het grootst is,±0,5%FS |
| Type | pt100, K/T/N/E/R/S/B/Pt100, enz., SG-714, RF-module |
| Voorwaarde | Nieuw origineel met verzegeld |
|---|---|
| Invoerpunten | 100-2 |
| Programmeertaal | Ladder Logic, Function Block Diagram, gestructureerde tekst |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 60°C |
| Voeding | 24V gelijkstroom of 120/230V wisselstroom |
| Totaal aantal punten | 60 punten. |
|---|---|
| Onderdeelnr | PT5501A |
| montage_type | DIN-rail |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
| Reactietijd | 1 ms |
| Totaal aantal punten | 60 punten. |
|---|---|
| Onderdeelnr | PT5501A |
| montage_type | DIN-rail |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
| Reactietijd | 1 ms |
| Outputmethode | Relais |
|---|---|
| Onderdeeltype | Sysmac CPM2A |
| Processortype | Met microprocessor |
| Werkelijke waarde | Negotiabledprijs |
| Reactietijd | Mej. minder dan 10 |
| Aantal_van_ingangen | 14 |
|---|---|
| Onderdeeltype | Sysmac CPM2A |
| Gewicht | 0,5 kg |
| Afmetingen | 90 x 100 x 75 mm |
| Kleur | Normaal |
| Voorwaarde | Nieuw origineel met verzegeld |
|---|---|
| Werkelijke prijs | Onderhandeld |
| CPU-type | CPU 1214C |
| montage_type | DIN-rail |
| Het type van leveringsvoltage | T/T |
| Uitvoertype | Relais, transistor, analoge uitgangen |
|---|---|
| Communicatieprotocol | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| Besturingstype | Programmeerbaar logicacontrolemechanisme (PLC) |
| Veiligheidsnormen | IEC 61508, ISO 13849 |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 60°C |