| Werkelijke prijs | op basis van het aanbod |
|---|---|
| Voeding | 24V gelijkstroom / 110-240V wisselstroom |
| Communicatieprotocollen | Modbus, Profibus, Ethernet/IP, OPC UA |
| Integratie | SCADA, MES-systemen |
| Onderdeelnr | 200-595-072-122 VM600 CPUM |
| Totaal aantal punten | 60 punten. |
|---|---|
| Geheugen_grootte | 50 kB |
| Uitgangspunten | 20 |
| Werkelijke waarde | Negotiabledprijs |
| Punten | 40 (24DI+16DO) |
| Werkelijke waarde | Negotiabledprijs |
|---|---|
| Kleur | Normaal |
| Aantal_van_uitvoer | 10 |
| Voorwaarde | Nieuw origineel met verzegeld |
| Vervaardiging | Siemens |
| Sollicitatie | Industriële automatiserings- en besturingssystemen |
|---|---|
| Voeding | 24V gelijkstroom of 120/230V wisselstroom |
| Uitgangspunten | 24 punten. |
| Aantalfi/Opunten | Van 8 tot 1024 of meer |
| ScanTime | Meestal 1 ms tot 10 ms |
| Invoerpunten | 36 punten. |
|---|---|
| Afmetingen | 90 x 70 x 75 mm |
| Aantal_van_ingangen | 14 |
| Voedingsspanning | 100 – 240VAC. |
| Vervaardiging | Siemens |
| Ethernet -poorten | 8 tot 24 poorten |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot +70°C |
| Onderdeeltype | Sysmac CPM2A |
| Poortsnelheid | 10/100/1000 Mbps |
| Gegevensoverdrachtsnelheid | 10/100/1000 Mbps |
| Model | S7-1200 |
|---|---|
| Certificeringen | CE, UL, ROHS |
| Integratie | SCADA, MES-systemen |
| Communicatieprotocollen | Modbus, Profibus, Ethernet/IP, OPC UA |
| Integratiemogelijkheden | SCADA, HMI, MES-systemen |
| Verpakking Details | Stukken |
|---|---|
| Levertijd | 5-8 dagen |
| Betalingscondities | T/T |
| Plaats van herkomst | China |
| Merknaam | ABB |
| Punten | 40 (24DI+16DO) |
|---|---|
| Invoertype | Digitaal en analoog |
| Uitvoertype | Digitaal en analoog |
| Outputmethode | Relais |
| Kleur | Normaal |
| Verpakking Details | Stukken |
|---|---|
| Levertijd | 5-8 dagen |
| Betalingscondities | T/T |
| Plaats van herkomst | China |
| Merknaam | ABB |