Deze eenheid is de PSM-26i, een hoofdstroomvoorziening zonder contactor die fungeert als front voor de modulaire aandrijfsystemen van FANUC.Het zet inkomend wisselstroomvermogen van het hoofdnet om in de hogespannings DC-bus die nodig is om aangesloten servo- en spindelversterkers te bedienen, waardoor een stabiele en efficiënte energieverdeling door het CNC-systeem wordt gewaarborgd.
| Specificatie | Detail |
|---|---|
| Productsoort | Stroomvoorzieningsmodule (PSM) |
| Inlaatspanning | 200-240 VAC (3-fase) |
| Invoerstroom | 106 A (bij 200 V) |
| Invoerfrequentie | 50/60 Hz |
| Uitgangsspanning (DC-verbinding) | 283-339 VDC |
| Nominaal uitgangsvermogen | 290,8 kW |
| Nominale uitgangsstroom | 26 A (duurzaam) / 31 A (maximaal) |
| Efficiëntie | 92% |
| Power Factor. | > 0,98 (PFC) |
| Afmetingen (W x H x D) | 190 x 290 x 170 mm (7,5 x 11,4 x 6,7 inch) |
| Gewicht | Ongeveer 10,7 kg (23,6 lbs) |