| Montagetype | Voetmontage/flensmontage |
|---|---|
| Snelheid | 750 tpm tot 3600 tpm |
| Fase | Driefasig |
| Inschakelduur | (Ononderbroken) S1 |
| Isolatieklasse | Klasse F / Klasse H |
| Montagetype | Voetmontage/flensmontage |
|---|---|
| Snelheid | 750 tpm tot 3600 tpm |
| Fase | Driefasig |
| Inschakelduur | (Ononderbroken) S1 |
| Isolatieklasse | Klasse F / Klasse H |
| Montagetype | Voetmontage/flensmontage |
|---|---|
| Snelheid | 750 tpm tot 3600 tpm |
| Fase | Driefasig |
| Inschakelduur | (Ononderbroken) S1 |
| Isolatieklasse | Klasse F / Klasse H |
| Montagetype | Voetmontage/flensmontage |
|---|---|
| Snelheid | 750 tpm tot 3600 tpm |
| Fase | Driefasig |
| Inschakelduur | (Ononderbroken) S1 |
| Isolatieklasse | Klasse F / Klasse H |
| Montagetype | Voetmontage/flensmontage |
|---|---|
| Snelheid | 750 tpm tot 3600 tpm |
| Fase | Driefasig |
| Inschakelduur | (Ononderbroken) S1 |
| Isolatieklasse | Klasse F / Klasse H |
| Diepte | 105 |
|---|---|
| Nominale stroom | 8A |
| Overbrengingsverhouding | Vier kwart.569 |
| Doorlooptijd | Normaal gesproken ongeveer 7 dagen |
| Thermische weerstand | 0,65 ℃/w |
| Sollicitatie | Pompen, ventilatoren, compressoren, transportbanden |
|---|---|
| Beschermingsgraad | IP54 / IP55 / IP65 |
| Spanning | 220V, 380V, 440V, 660V |
| Fase | Driefasig |
| Frequentie | 50 Hz / 60 Hz |
| Sollicitatie | Pompen, ventilatoren, compressoren, transportbanden |
|---|---|
| Beschermingsgraad | IP54 / IP55 / IP65 |
| Spanning | 220V, 380V, 440V, 660V |
| Fase | Driefasig |
| Frequentie | 50 Hz / 60 Hz |
| Sollicitatie | Pompen, ventilatoren, compressoren, transportbanden |
|---|---|
| Beschermingsgraad | IP54 / IP55 / IP65 |
| Spanning | 220V, 380V, 440V, 660V |
| Fase | Driefasig |
| Frequentie | 50 Hz / 60 Hz |
| Sollicitatie | Pompen, ventilatoren, compressoren, transportbanden |
|---|---|
| Beschermingsgraad | IP54 / IP55 / IP65 |
| Spanning | 220V, 380V, 440V, 660V |
| Fase | Driefasig |
| Frequentie | 50 Hz / 60 Hz |