| Asıl fiyat | Teklife Dayalı |
|---|---|
| Güç kaynağı | 24V DC / 110-240V AC |
| İletişim protokolleri | Modbus, Profibus, Ethernet/IP, OPC UA |
| Entegrasyon | SCADA, MES Sistemleri |
| Parça Numarası | 200-595-072-122 VM600 CPUM |
| Toplam Puan | 60 puan. |
|---|---|
| Hafıza boyutu | 50 kB |
| Çıkış Noktaları | 20 |
| Gerçek Değer | pazarlıklı fiyat |
| Puanlar | 40 (24DI+16DO) |
| Gerçek Değer | pazarlıklı fiyat |
|---|---|
| Renk | Normal |
| Sayı_of_Çıkış | 10 |
| Durum | Yeni Orijinal Mühürlü |
| Üreticisi | Siemens |
| Başvuru | Endüstriyel Otomasyon ve Kontrol Sistemleri |
|---|---|
| Güç kaynağı | 24V DC veya 120/230V AC |
| Çıkış Noktaları | 24 puan. |
| SayıOfI/OPuan | 8'den 1024'e veya daha fazla |
| Tarama Süresi | Tipik olarak 1 ms ila 10 ms |
| Giriş Noktaları | 36 puan. |
|---|---|
| Boyutlar | 90x70x75 mm |
| Giriş Sayısı | 14 |
| Güç Kaynağı voltajı | 100 – 240VAC. |
| Üreticisi | Siemens |
| Ethernet bağlantı noktaları | 8 ila 24 bağlantı noktası |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -20°C ila +70°C |
| Parça Tipi | Sysmac CPM2A |
| Bağlantı noktası hızı | 10/100/1000 Mbps |
| Veri Aktarım Hızı | 10/100/1000 Mbps |
| Modeli | S7-1200 |
|---|---|
| Sertifikalar | CE, UL, ROHS |
| Entegrasyon | SCADA, MES Sistemleri |
| İletişim protokolleri | Modbus, Profibus, Ethernet/IP, OPC UA |
| Entegrasyon yeteneği | SCADA, HMI, MES Sistemleri |
| Ambalaj bilgileri | Parçalar |
|---|---|
| Teslim süresi | 5-8 gün |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Menşe yeri | Çin |
| Marka adı | ABB |
| Puanlar | 40 (24DI+16DO) |
|---|---|
| Giriş_Türü | Dijital ve Analog |
| Çıkış_Türü | Dijital ve Analog |
| Çıktı Yöntemi | Röle |
| Renk | Normal |
| Ambalaj bilgileri | Parçalar |
|---|---|
| Teslim süresi | 5-8 gün |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Menşe yeri | Çin |
| Marka adı | ABB |