| Ürün adı | Programlanabilir Lojik Denetleyici |
|---|---|
| Renk | Normal |
| Besleme Gerilimi Tipi | T/T |
| Power_supply | 24 V DC |
| Sayı_of_Çıkış | 10 |
| Asıl fiyat | Teklife Dayalı |
|---|---|
| Çıktı Yöntemi | transistör |
| Ürün adı | Programlanabilir Lojik Denetleyici |
| Programlama dili | Merdiven Mantığı, Fonksiyon Blok Şeması, Yapılandırılmış Metin |
| Parça Tipi | Sysmac CPM2A |
| Giriş Noktaları | 36DI |
|---|---|
| Durum | Yeni Orijinal Mühürlü |
| Bellek kapasitesi | Değişir (örneğin, 32KB ila 1MB veya daha fazla) |
| Asıl fiyat | Teklife Dayalı |
| SayıOfI/OPuan | Değişir (örneğin, 8 ila 512 veya daha fazla) |
| Renk | Normal |
|---|---|
| Çıktı Yöntemi | Röle |
| İletişim protokolleri | Modbus, Profibus, Ethernet/IP, DeviceNet |
| Güç kaynağı | 24V DC veya 110/220V AC |
| Çıkış Türü | Röle |
| Çalışma_Sıcaklık_Aralığı | -20°C ila 60°C |
|---|---|
| Çıkış Türü | Röle |
| Parça Numarası | SST-PB3-104 |
| Durum | Yeni Orijinal Mühürlü |
| Power_supply | 24 V DC |
| Girdi Sayısı | 16 Dijital Giriş |
|---|---|
| İletişim protokolü | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| Çıkış türü | Röle, Transistör, Analog |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -20°C ila 60°C |
| Kontrol türü | Programlanabilir mantık denetleyicisi (PLC) |
| Ürün adı | Programlanabilir Lojik Denetleyici |
|---|---|
| Renk | Normal |
| Besleme Gerilimi Tipi | T/T |
| Power_supply | 24 V DC |
| Sayı_of_Çıkış | 10 |
| Giriş_Türü | Dijital ve Analog |
|---|---|
| Üreticisi | Siemens |
| Toplam Puan | 60 puan. |
| Başvuru | Petrol ve Gaz Fabrikası |
| CPU_Speed | 100 MHz |
| Çıktı Yöntemi | Röle |
|---|---|
| Parça Tipi | Sysmac CPM2A |
| İşlemci Türü | Mikroişlemci Tabanlı |
| Gerçek Değer | pazarlıklı fiyat |
| Yanıt Zamanı | 10 ms'den az |
| Ürün adı | Programlanabilir Lojik Denetleyici |
|---|---|
| Renk | Normal |
| Besleme Gerilimi Tipi | T/T |
| Power_supply | 24 V DC |
| Sayı_of_Çıkış | 10 |