| NumberofInputs | 16 digitale ingangen |
|---|---|
| Communicatieprotocol | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| Uitvoertype | Relais, transistor, analoog |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
| Besturingstype | Programmeerbaar logicacontrolemechanisme (PLC) |
| Productnaam | Programmeerbare logische controller |
|---|---|
| Kleur | Normaal |
| Het type van leveringsvoltage | T/T |
| Power_supply | 24 V DC |
| Aantal_van_uitvoer | 10 |
| Invoertype | Digitaal en analoog |
|---|---|
| Vervaardiging | Siemens |
| Totaal aantal punten | 60 punten. |
| Sollicitatie | Olie- en gasfabriek |
| CPU_snelheid | 100 MHz |
| Outputmethode | Relais |
|---|---|
| Onderdeeltype | Sysmac CPM2A |
| Processortype | Met microprocessor |
| Werkelijke waarde | Negotiabledprijs |
| Reactietijd | Mej. minder dan 10 |
| Productnaam | Programmeerbare logische controller |
|---|---|
| Kleur | Normaal |
| Het type van leveringsvoltage | T/T |
| Power_supply | 24 V DC |
| Aantal_van_uitvoer | 10 |
| Outputmethode | Relais |
|---|---|
| Onderdeeltype | Sysmac CPM2A |
| Processortype | Met microprocessor |
| Werkelijke waarde | Negotiabledprijs |
| Reactietijd | Mej. minder dan 10 |
| Productnaam | Programmeerbare logische controller |
|---|---|
| Kleur | Normaal |
| Het type van leveringsvoltage | T/T |
| Power_supply | 24 V DC |
| Aantal_van_uitvoer | 10 |
| Ondersteunde industrieën | Olie en gas, chemie, energieopwekking, productie |
|---|---|
| Beveiligingsfuncties | Rolgebaseerde toegangscontrole, encryptie |
| Architectuur | Gedistribueerd, modulair |
| Gegevenslogging | Uitgebreide datahistoricus en logboekregistratie |
| Ontslag | Ja, ondersteunt redundante controllers en communicatiepaden |
| Ingangsfrequentie | 50/60 HZ |
|---|---|
| Weergavetype | LCD of LED |
| Versnelling/vertragingstijd | 0,1 tot 6000 seconden |
| Overbelastingscapaciteit | 150% gedurende 1 minuut |
| Uitgangsfrequentie | 0-400 Hz |
| Productnaam | Programmeerbare logische controller |
|---|---|
| Kleur | Normaal |
| Het type van leveringsvoltage | T/T |
| Power_supply | 24 V DC |
| Aantal_van_uitvoer | 10 |