| Çıkış türü | Röle, Transistör, Analog Çıkışlar |
|---|---|
| İletişim protokolü | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| Kontrol türü | Programlanabilir mantık denetleyicisi (PLC) |
| Güvenlik standartları | IEC 61508, ISO 13849 |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 60°C |
| Montaj tipi | DIN Ray / Panel Montajı |
|---|---|
| Programlama dili | Merdiven Mantığı, Fonksiyon Blok Şeması |
| Başvuru | Üretim Proses Kontrolü |
| İletişim protokolü | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| Giriş Gerilimi | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 60°C |
|---|---|
| Güç kaynağı | 24V DC / 110-240V AC |
| İletişim protokolü | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| Kontrol türü | Programlanabilir mantık denetleyicisi (PLC) |
| Giriş voltajı aralığı | 100-240VAC |
| tip | Otomasyon Sistemi |
|---|---|
| Kategori | Otomasyon |
| Nokta | 14 (8DI+6DO) |
| Güç | 2 |
| giriş sayısı | 16 ila 64 |
| Giriş türü | Dijital ve Analog Girişler |
|---|---|
| Programlama dili | Merdiven Mantığı, Fonksiyon Blok Şeması |
| Çıkış türü | Dijital ve analog çıkışlar |
| Çıkış Türü | Röle |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -20°C ila 60°C |
| Görüntülemek | İsteğe bağlı LCD veya LED göstergeler |
|---|---|
| Güç kaynağı | 24V DC veya 120/230V AC |
| Bellek kapasitesi | Genellikle 1KB ila 1MB |
| Çıkış türü | Dijital ve Analog |
| Ağırlık | 1,18 kilo |
| Montaj | DIN Ray / Panel Montajı |
|---|---|
| Ethernet bağlantı noktaları | 8 ila 24 bağlantı noktası |
| Güç tüketimi | 10W'tan az |
| Güç Kaynağı voltajı | 100 – 240VAC. |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 60°C |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -20°C ila 60°C |
|---|---|
| Başvuru | Üretim ve Proses Kontrolü |
| Çıkış türü | Röle, Transistör, Analog Çıkışlar |
| Ürün adı | Endüstriyel Kontrol Otomasyonu |
| Kontrol türü | Programlanabilir mantık denetleyicisi (PLC) |
| Ağırlık | Yaklaşık. 0,5 ila 1,5 kg |
|---|---|
| Güç kaynağı | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Boyutlar | Modele göre değişir |
| Malzeme | Endüstriyel Sınıf Plastik ve Metal |
| Çıkış voltajı | TC-1500C Köşe Kesme ve Katlama fonksiyonlu otomatik pencere yama makinesi |
| Güç kaynağı | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
|---|---|
| Montaj Tipi | DIN Ray / Panel Montajı |
| Yanıt Zamanı | 1 ms'den az |
| Ürün adı | Endüstriyel Kontrol Otomasyonu |
| Çalışma Sıcaklığı Aralığı | -20°C ila 60°C |