| Malzeme | Endüstriyel Sınıf Plastik ve Metal |
|---|---|
| Uyumluluk | SCADA Sistemleri, HMI Panelleri |
| UserInterface | HMI Dokunmatik Ekran / Yazılım Arayüzü |
| Ürün adı | Endüstriyel Kontrol Otomasyonu |
| Garanti | 1-3 yıl üretici garantisi |
| Tarama Süresi | Tipik olarak 1 ila 10 ms |
|---|---|
| Çıkış Noktaları | 24 puan. |
| Puanlar | 40 (24DI+16DO) |
| Genişleme Yeteneği | G/Ç genişletme modülleriyle modüler |
| Çıkış Türü | Röle |
| Başvuru | İmalat, Proses Kontrol, Robotik |
|---|---|
| kategori | Otomasyon ve Kontrol Sistemleri |
| Giriş türleri | Dijital Giriş, Analog Giriş, Sensör Girişi |
| Çıkış türleri | Dijital Çıkış, Analog Çıkış, Röle Çıkışı |
| Entegrasyon yeteneği | MES, ERP sistemleriyle entegrasyonu destekler |
| Çıktı Yöntemi | Röle |
|---|---|
| Parça Tipi | Sysmac CPM2A |
| İşlemci Türü | Mikroişlemci Tabanlı |
| Gerçek Değer | pazarlıklı fiyat |
| Yanıt Zamanı | 10 ms'den az |
| Çıkış türü | Dijital ve analog çıkışlar |
|---|---|
| Tarama Süresi | Tipik olarak 1 ila 10 milisaniye |
| Montaj tipi | DIN Ray veya Panel Montajı |
| Parça Tipi | Sysmac CPM2A |
| Giriş Noktaları | 36DI |
| Güvenlik özellikleri | Acil durdurma, aşırı yük koruması |
|---|---|
| İletişim protokolleri | Modbus, Profibus, Ethernet/IP, OPC UA |
| Güç Kaynağı voltajı | 100 – 240VAC. |
| Giriş türleri | Dijital Giriş, Analog Giriş |
| İletişim Protokolü | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| Malzeme | Endüstriyel Sınıf Plastik ve Metal |
|---|---|
| Modeli | S7-1200 |
| Çıkış türü | Dijital ve analog çıkışlar |
| Bağlantı | Wi-Fi, Ethernet, Seri Bağlantı Noktaları |
| Garanti | 1 ila 3 yıl |
| Çıkış türü | Dijital ve analog çıkışlar |
|---|---|
| Koruma derecesi | IP20 ila IP65 |
| Ağırlık | 1,5 kg |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -20°C ila 60°C |
| Çıkış Noktaları | 16DO |
| Endüstri | Üretim |
|---|---|
| Gerçek Değer | pazarlıklı fiyat |
| Güvenlikstandartlarına uygunluk | IEC 61508, ISO 13849 |
| Güç kaynağı | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Güç kaynağı | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Mpu Puanları | 12 (8DI + 4DO) |
|---|---|
| Güvenlikstandartlarına uygunluk | IEC 61508, ISO 13849 |
| İletişim protokolü | Modbus TCP/IP |
| Giriş Gerilimi | TC-1500C Köşe Kesme ve Katlama fonksiyonlu otomatik pencere yama makinesi |
| Modeli | S7-1200 |