| نوع خروجی | خروجی های دیجیتال و آنالوگ |
|---|---|
| برنامه | اتوماسیون صنعتی، کنترل فرآیند، کنترل ماشین آلات |
| وزن | 0.68 کیلوگرم |
| نوع خروجی | رله |
| ولتاژ منبع تغذیه | 100 - 240 VAC. |
| نوع خروجی | خروجی های دیجیتال و آنالوگ |
|---|---|
| برنامه | اتوماسیون صنعتی، کنترل فرآیند، کنترل ماشین آلات |
| وزن | 0.68 کیلوگرم |
| نوع خروجی | رله |
| ولتاژ منبع تغذیه | 100 - 240 VAC. |
| نظریه | سنسور دما، دماسنج مقاومتی، دماسنج مادون قرمز، فرستنده دما، کنترل کننده دما |
|---|---|
| استفاده | صنعتی، دیواری، سنسور دما |
| محدوده دما | -50 درجه سانتیگراد ~ 300 درجه سانتیگراد، 0 ~ 300 درجه سانتیگراد، -32 تا 280 درجه سانتیگراد (-26 ~ 53 |
| دقت | ± 1،0.1٪، ± 0.5، ± 1.5٪ یا ± 1.5 درجه سانتیگراد هر کدام بیشتر باشد، ± 0.5٪ FS |
| تایپ کنید | pt100، K/T/N/E/R/S/B/Pt100، و غیره، SG-714، ماژول RF |
| وضعیت | اصلی جدید با مهر و موم شده |
|---|---|
| نقاط ورودی | 100-2 |
| زبان برنامه نویسی | منطق نردبان، نمودار بلوک تابع، متن ساختاریافته |
| دمای عملیاتی | -20 تا 60 درجه سانتی گراد |
| منبع تغذیه | 24 ولت DC یا 120/230 ولت AC |
| مجموع امتیازها | 60 امتیاز |
|---|---|
| قسمت شماره | PT5501A |
| نصب_نوع | ریل DIN |
| محدوده_ دمای عملیاتی | -20 تا 60 درجه سانتی گراد |
| زمان پاسخ | 1 میلی ثانیه |
| مجموع امتیازها | 60 امتیاز |
|---|---|
| قسمت شماره | PT5501A |
| نصب_نوع | ریل DIN |
| محدوده_ دمای عملیاتی | -20 تا 60 درجه سانتی گراد |
| زمان پاسخ | 1 میلی ثانیه |
| روش خروجی | رله |
|---|---|
| نوع قطعه | Sysmac CPM2A |
| نوع پردازنده | مبتنی بر ریزپردازنده |
| ارزش واقعی | قیمت توافقی |
| زمان پاسخ | کمتر از 10 میلی ثانیه |
| تعداد_ورودی ها | 14 |
|---|---|
| نوع قطعه | Sysmac CPM2A |
| وزن | 0.5 کیلوگرم |
| ابعاد | 90 X 100 X 75 میلیمتر |
| رنگ | عادی |
| وضعیت | اصلی جدید با مهر و موم شده |
|---|---|
| قیمت واقعی | مذاکره شده |
| CPU_Type | CPU 1214C |
| نصب_نوع | ریل DIN |
| نوع ولتاژ منبع تغذیه | AC |
| نوع خروجی | رله، ترانزیستور، خروجی آنالوگ |
|---|---|
| پروتکل ارتباطی | Modbus، Ethernet/IP، Profibus |
| نوع کنترل | کنترل کننده منطقی قابل برنامه ریزی (PLC) |
| استانداردهای ایمنی | IEC 61508، ISO 13849 |
| دمای عملیاتی | -20 تا 60 درجه سانتی گراد |