| Mountingtype | Foot-mounted / Flange-mounted |
|---|---|
| Speed | 750 RPM To 3600 RPM |
| Phase | Three-phase |
| Dutycycle | S1 (Continuous) |
| Insulationclass | Class F / Class H |
| Packaging Details | PIECES |
|---|---|
| Delivery Time | 5-8DAYS |
| Payment Terms | T/T |
| Place of Origin | CHINA |
| Brand Name | ABB |
| Mountingtype | Foot-mounted / Flange-mounted |
|---|---|
| Speed | 750 RPM To 3600 RPM |
| Phase | Three-phase |
| Dutycycle | S1 (Continuous) |
| Insulationclass | Class F / Class H |
| Operatingtemperaturerange | -20°C To 60°C |
|---|---|
| Control Type | Programmable Logic Controller (PLC) |
| Mountingtype | Foot-mounted, Flange-mounted |
| Output Typt | Relay |
| Numberofoutputchannels | 16 |
| Operatingtemperaturerange | -20°C To 60°C |
|---|---|
| Control Type | Programmable Logic Controller (PLC) |
| Mountingtype | Foot-mounted, Flange-mounted |
| Output Typt | Relay |
| Numberofoutputchannels | 16 |
| Operatingtemperaturerange | -20°C To 60°C |
|---|---|
| Control Type | Programmable Logic Controller (PLC) |
| Mountingtype | Foot-mounted, Flange-mounted |
| Output Typt | Relay |
| Numberofoutputchannels | 16 |
| Operatingtemperaturerange | -20°C To 60°C |
|---|---|
| Control Type | Programmable Logic Controller (PLC) |
| Mountingtype | Foot-mounted, Flange-mounted |
| Output Typt | Relay |
| Numberofoutputchannels | 16 |
| Operatingtemperaturerange | -20°C To 60°C |
|---|---|
| Control Type | Programmable Logic Controller (PLC) |
| Mountingtype | Foot-mounted, Flange-mounted |
| Output Typt | Relay |
| Numberofoutputchannels | 16 |
| Operatingtemperaturerange | -20°C To 60°C |
|---|---|
| Control Type | Programmable Logic Controller (PLC) |
| Mountingtype | Foot-mounted, Flange-mounted |
| Output Typt | Relay |
| Numberofoutputchannels | 16 |
| Operatingtemperaturerange | -20°C To 60°C |
|---|---|
| Control Type | Programmable Logic Controller (PLC) |
| Mountingtype | Foot-mounted, Flange-mounted |
| Output Typt | Relay |
| Numberofoutputchannels | 16 |