| Τύπος εξόδου | Ψηφιακές και αναλογικές εξόδους |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Τύπος ελέγχου | Προγραμματίσημος ελεγκτής λογικής (PLC) |
| Όνομα προϊόντος | Βιομηχανική αυτοματοποίηση ελέγχου |
| Βάση | DIN σιδηρόδρομος / τοποθέτηση πάνελ |
| Όνομα προϊόντος | Προγραμματιζόμενος Λογικός Ελεγκτής |
|---|---|
| Χρώμα | Κανονικός |
| Τύπος τάσης ανεφοδιασμού | AC |
| Power_supply | 24 V DC |
| Αριθμός_εξόδων | 10 |
| τοποθέτηση_τύπος | Ράγα DIN |
|---|---|
| Μέρος Αρ | Mvi56e-Mcm |
| Εύρος_Λειτουργίας_Θερμοκρασίας | -20°C έως 60°C |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Χαρακτηριστικά ασφαλείας | Watchdog timer, Διαγνωστικά βλαβών |
| Μέθοδος παραγωγής | Αναμετάδοση |
|---|---|
| Τύπος μέρους | Sysmac CPM2A |
| Τύπος επεξεργαστή | Βασισμένος σε μικροεπεξεργαστή |
| Πραγματική αξία | Τιμή Negotiabled |
| Χρόνος απόκρισης | κα λιγότερο από 10 |
| Μέθοδος παραγωγής | Αναμετάδοση |
|---|---|
| Τύπος μέρους | Sysmac CPM2A |
| Τύπος επεξεργαστή | Βασισμένος σε μικροεπεξεργαστή |
| Πραγματική αξία | Τιμή Negotiabled |
| Χρόνος απόκρισης | κα λιγότερο από 10 |
| Τύπος εξόδου | Αναμετάδοση |
|---|---|
| Τύπος τοποθέτησης | Στήριγμα ράγας ή πίνακα DIN |
| ScanTime | Συνήθως 1 έως 10 ms |
| Τύπος μέρους | Sysmac CPM2A |
| ExpansionCapability | Διαθέσιμη αρθρωτή επέκταση |
| Όνομα προϊόντος | Προγραμματιζόμενος Λογικός Ελεγκτής |
|---|---|
| Χρώμα | Κανονικός |
| Τύπος τάσης ανεφοδιασμού | AC |
| Power_supply | 24 V DC |
| Αριθμός_εξόδων | 10 |
| Τύπος ελέγχου | Προγραμματίσημος ελεγκτής λογικής (PLC) |
|---|---|
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Τροφοδοτικό | 24V DC / 110-240V AC |
| Τύπος τοποθέτησης | Ράγα DIN |
| Εφαρμογή | Κατασκευή και Έλεγχος Διαδικασιών |
| τοποθέτηση_τύπος | Ράγα DIN |
|---|---|
| Μέρος Αρ | Mvi56e-Mcm |
| Εύρος_Λειτουργίας_Θερμοκρασίας | -20°C έως 60°C |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Χαρακτηριστικά ασφαλείας | Watchdog timer, Διαγνωστικά βλαβών |
| τοποθέτηση_τύπος | Ράγα DIN |
|---|---|
| Μέρος Αρ | Mvi56e-Mcm |
| Εύρος_Λειτουργίας_Θερμοκρασίας | -20°C έως 60°C |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Χαρακτηριστικά ασφαλείας | Watchdog timer, Διαγνωστικά βλαβών |