| τοποθέτηση_τύπος | Ράγα DIN |
|---|---|
| Μέρος Αρ | Mvi56e-Mcm |
| Εύρος_Λειτουργίας_Θερμοκρασίας | -20°C έως 60°C |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Χαρακτηριστικά ασφαλείας | Watchdog timer, Διαγνωστικά βλαβών |
| τοποθέτηση_τύπος | Ράγα DIN |
|---|---|
| Μέρος Αρ | Mvi56e-Mcm |
| Εύρος_Λειτουργίας_Θερμοκρασίας | -20°C έως 60°C |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Χαρακτηριστικά ασφαλείας | Watchdog timer, Διαγνωστικά βλαβών |
| Τροφοδοτικό | 24V DC / 110-240V AC |
|---|---|
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| softwareCompatibility | Υποστηρίζει λογισμικό SCADA και HMI |
| Προστασία | εγώ |
| Εγγύηση | 1 έτος εγγύηση κατασκευαστή |
| Τροφοδοτικό | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
|---|---|
| Τύπος εισόδου | Ψηφιακές και Αναλογικές Είσοδοι |
| Τύπος τοποθέτησης | DIN σιδηρόδρομος / τοποθέτηση πάνελ |
| Διαστάσεις | 200mm x 150mm x 100mm |
| Χρόνος απόκρισης | κα λιγότερο από 10 |
| Όνομα προϊόντος | Προγραμματιζόμενος Λογικός Ελεγκτής |
|---|---|
| Χρώμα | Κανονικός |
| Τύπος τάσης ανεφοδιασμού | AC |
| Power_supply | 24 V DC |
| Αριθμός_εξόδων | 10 |
| τοποθέτηση_τύπος | Ράγα DIN |
|---|---|
| Μέρος Αρ | Mvi56e-Mcm |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Χαρακτηριστικά ασφαλείας | Watchdog timer, Διαγνωστικά βλαβών |
| Τύπος οθόνης | Ενδείξεις LCD ή LED |
| Εύρος τάσης εισόδου | 100-240V AC |
|---|---|
| Τύπος εξόδου | Ρελέ, Τρανζίστορ, Αναλογική Έξοδος |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Τύπος τοποθέτησης | DIN σιδηρόδρομος / τοποθέτηση πάνελ |
| Χρόνος απόκρισης | Λιγότερο από 1 ms |
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
|---|---|
| Χρόνος απόκρισης | Εύρος χιλιοστών του δευτερολέπτου |
| Τύπος τοποθέτησης | DIN σιδηρόδρομος / τοποθέτηση πάνελ |
| Όνομα προϊόντος | Βιομηχανική αυτοματοποίηση ελέγχου |
| Τύπος ελέγχου | Προγραμματίσημος ελεγκτής λογικής (PLC) |
| τοποθέτηση_τύπος | Ράγα DIN |
|---|---|
| Μέρος Αρ | Mvi56e-Mcm |
| Εύρος_Λειτουργίας_Θερμοκρασίας | -20°C έως 60°C |
| Τύπος οθόνης | Ενδείξεις LCD ή LED |
| Τροφοδοτικό | 24V DC ή 110/220V AC |
| Είσοδος_Τύπος | Ψηφιακό και αναλογικό |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Siemens |
| Σύνολο πόντων | 60 σημεία. |
| Εφαρμογή | Εργοστάσιο πετρελαίου και αερίου |
| CPU_Speed | 100 MHz |