| Μέθοδος παραγωγής | Αναμετάδοση |
|---|---|
| Τύπος μέρους | Sysmac CPM2A |
| Τύπος επεξεργαστή | Βασισμένος σε μικροεπεξεργαστή |
| Πραγματική αξία | Τιμή Negotiabled |
| Χρόνος απόκρισης | κα λιγότερο από 10 |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
|---|---|
| Δυνατότητα ενσωμάτωσης | Συμβατό με συστήματα MES, ERP |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| Τάση εισόδου | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Γλώσσες προγραμματισμού | Λογική σκάλας, διάγραμμα τεμαχίων λειτουργίας, δομημένο κείμενο |
| τοποθέτηση_τύπος | Ράγα DIN |
|---|---|
| Μέρος Αρ | Mvi56e-Mcm |
| Εύρος_Λειτουργίας_Θερμοκρασίας | -20°C έως 60°C |
| Τύπος οθόνης | Ενδείξεις LCD ή LED |
| Τροφοδοτικό | 24V DC ή 110/220V AC |
| τοποθέτηση_τύπος | Ράγα DIN |
|---|---|
| Μέρος Αρ | Mvi56e-Mcm |
| Εύρος_Λειτουργίας_Θερμοκρασίας | -20°C έως 60°C |
| Τύπος οθόνης | Ενδείξεις LCD ή LED |
| Τροφοδοτικό | 24V DC ή 110/220V AC |
| τοποθέτηση_τύπος | Ράγα DIN |
|---|---|
| Μέρος Αρ | Mvi56e-Mcm |
| Εύρος_Λειτουργίας_Θερμοκρασίας | -20°C έως 60°C |
| Τύπος οθόνης | Ενδείξεις LCD ή LED |
| Τροφοδοτικό | 24V DC ή 110/220V AC |
| τοποθέτηση_τύπος | Ράγα DIN |
|---|---|
| Μέρος Αρ | Mvi56e-Mcm |
| Εύρος_Λειτουργίας_Θερμοκρασίας | -20°C έως 60°C |
| Τύπος οθόνης | Ενδείξεις LCD ή LED |
| Τροφοδοτικό | 24V DC ή 110/220V AC |
| Πρότυπα συμμόρφωσης | CE, UL, ROHS |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Τύπος | Σύστημα αυτοματισμού |
| Τροφοδοτικό | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Τύπος ελέγχου | Προγραμματίσημος ελεγκτής λογικής (PLC) |
| Πόντοι | 40 (24DI+16DO) |
|---|---|
| Επίδειξη | Προαιρετικές ενδείξεις LCD ή LED |
| Γλώσσα προγραμματισμού | Λογική σκάλας, διάγραμμα τεμαχίων λειτουργίας, δομημένο κείμενο |
| Τύπος τάσης ανεφοδιασμού | AC |
| Τύπος εξόδου | Αναμετάδοση |
| Όνομα προϊόντος | Προγραμματιζόμενος Λογικός Ελεγκτής |
|---|---|
| Χρώμα | Κανονικός |
| Τύπος τάσης ανεφοδιασμού | AC |
| Power_supply | 24 V DC |
| Αριθμός_εξόδων | 10 |
| Πιστοποιήσεις | CE, UL, ROHS |
|---|---|
| Δυνατότητα ενσωμάτωσης | Συστήματα SCADA, HMI, MES |
| Τύπος εξόδου | Ψηφιακές και αναλογικές εξόδους |
| Βιομηχανία | ΕΠΙΤΡΟΠΗ |
| Τύπος ελέγχου | Προγραμματίσημος ελεγκτής λογικής (PLC) |