| نوع خروجی | خروجی های دیجیتال و آنالوگ |
|---|---|
| منبع تغذیه | 24 ولت DC / 110 ولت AC / 220 ولت AC |
| نوع کنترل | کنترل کننده منطقی قابل برنامه ریزی (PLC) |
| نام محصول | اتوماسیون کنترل صنعتی |
| نصب | DIN Rail / Mount Panel |
| نام محصول | کنترل کننده منطقی قابل برنامه ریزی |
|---|---|
| رنگ | عادی |
| نوع ولتاژ منبع تغذیه | AC |
| power_supply | 24 ولت دی سی |
| تعداد_خروجی ها | 10 |
| نصب_نوع | ریل DIN |
|---|---|
| قسمت شماره | mvi56e-mcm |
| محدوده_ دمای عملیاتی | -20 تا 60 درجه سانتی گراد |
| محدوده دمای عملیاتی | -20 تا 60 درجه سانتی گراد |
| ویژگی های ایمنی | تایمر نگهبان، تشخیص عیب |
| روش خروجی | رله |
|---|---|
| نوع قطعه | Sysmac CPM2A |
| نوع پردازنده | مبتنی بر ریزپردازنده |
| ارزش واقعی | قیمت توافقی |
| زمان پاسخ | کمتر از 10 میلی ثانیه |
| روش خروجی | رله |
|---|---|
| نوع قطعه | Sysmac CPM2A |
| نوع پردازنده | مبتنی بر ریزپردازنده |
| ارزش واقعی | قیمت توافقی |
| زمان پاسخ | کمتر از 10 میلی ثانیه |
| نوع خروجی | رله |
|---|---|
| نوع نصب | پایه ریلی یا پنل DIN |
| ScanTime | به طور معمول 1 تا 10 میلی ثانیه |
| نوع قطعه | Sysmac CPM2A |
| ExpansionCapability | توسعه مدولار موجود است |
| نام محصول | کنترل کننده منطقی قابل برنامه ریزی |
|---|---|
| رنگ | عادی |
| نوع ولتاژ منبع تغذیه | AC |
| power_supply | 24 ولت دی سی |
| تعداد_خروجی ها | 10 |
| نوع کنترل | کنترل کننده منطقی قابل برنامه ریزی (PLC) |
|---|---|
| محدوده دمای عملیاتی | -20 تا 60 درجه سانتی گراد |
| منبع تغذیه | 24 ولت DC / 110-240 ولت AC |
| نوع نصب | ریل DIN |
| برنامه | تولید و کنترل فرآیند |
| نصب_نوع | ریل DIN |
|---|---|
| قسمت شماره | mvi56e-mcm |
| محدوده_ دمای عملیاتی | -20 تا 60 درجه سانتی گراد |
| محدوده دمای عملیاتی | -20 تا 60 درجه سانتی گراد |
| ویژگی های ایمنی | تایمر نگهبان، تشخیص عیب |
| نصب_نوع | ریل DIN |
|---|---|
| قسمت شماره | mvi56e-mcm |
| محدوده_ دمای عملیاتی | -20 تا 60 درجه سانتی گراد |
| محدوده دمای عملیاتی | -20 تا 60 درجه سانتی گراد |
| ویژگی های ایمنی | تایمر نگهبان، تشخیص عیب |