| نکته ها | 40 (24DI+16DO) |
|---|---|
| برق_مصرف | 5 وات |
| ولتاژ منبع تغذیه | 100 - 240 VAC. |
| ابعاد | 90 میلیمتر × 100 میلیمتر در 75 میلیمتر |
| نوع قطعه | Sysmac CPM2A |
| نکته ها | 40 (24DI+16DO) |
|---|---|
| برق_مصرف | 5 وات |
| ولتاژ منبع تغذیه | 100 - 240 VAC. |
| ابعاد | 90 میلیمتر × 100 میلیمتر در 75 میلیمتر |
| نوع قطعه | Sysmac CPM2A |
| نام محصول | کنترل کننده منطقی قابل برنامه ریزی |
|---|---|
| رنگ | عادی |
| نوع ولتاژ منبع تغذیه | AC |
| power_supply | 24 ولت دی سی |
| تعداد_خروجی ها | 10 |
| رنگ | عادی |
|---|---|
| برق_مصرف | 5 وات |
| وضعیت | اصلی جدید با مهر و موم شده |
| نقاط ورودی | 36DI |
| نوع قطعه | Sysmac CPM2A |
| روش خروجی | رله |
|---|---|
| نوع قطعه | Sysmac CPM2A |
| نوع پردازنده | مبتنی بر ریزپردازنده |
| ارزش واقعی | قیمت توافقی |
| زمان پاسخ | کمتر از 10 میلی ثانیه |
| نوع نمایشگر | صفحه نمایش لمسی LCD |
|---|---|
| نوع نصب | سوار تابلو |
| ظرفیت حافظه | 128 ايم بي فلش، 64 ايم بي رم |
| نوع ورودی | لمس خازنی |
| سیستم عامل | لینوکس تعبیه شده |
| نام محصول | کنترل کننده منطقی قابل برنامه ریزی |
|---|---|
| رنگ | عادی |
| نوع ولتاژ منبع تغذیه | AC |
| power_supply | 24 ولت دی سی |
| تعداد_خروجی ها | 10 |
| نام محصول | کنترل کننده منطقی قابل برنامه ریزی |
|---|---|
| رنگ | عادی |
| نوع ولتاژ منبع تغذیه | AC |
| power_supply | 24 ولت دی سی |
| تعداد_خروجی ها | 10 |
| زبان برنامه نویسی | منطق نردبان، نمودار بلوک تابعی |
|---|---|
| نصب | پایه ریلی یا پنل DIN |
| نقاط خروجی | 16DO |
| نوع کنترل | کنترل کننده منطقی قابل برنامه ریزی (PLC) |
| ساکت کاربری | صفحه نمایش لمسی HMI / نظارت از راه دور |
| نصب_نوع | ریل DIN |
|---|---|
| قسمت شماره | mvi56e-mcm |
| محدوده دمای عملیاتی | -20 تا 60 درجه سانتی گراد |
| ویژگی های ایمنی | تایمر نگهبان، تشخیص عیب |
| نوع نمایشگر | نشانگرهای LCD یا LED |