| Uitvoertype | Digitale en analoge uitgangen |
|---|---|
| Voeding | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Besturingstype | Programmeerbaar logicacontrolemechanisme (PLC) |
| Productnaam | Automatisering van industriële besturing |
| Montage | DIN-rail / paneelmontage |
| Productnaam | Programmeerbare logische controller |
|---|---|
| Kleur | Normaal |
| Het type van leveringsvoltage | T/T |
| Power_supply | 24 V DC |
| Aantal_van_uitvoer | 10 |
| montage_type | DIN-rail |
|---|---|
| Onderdeelnr | Mvi56e-MCM |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
| Veiligheidsvoorzieningen | Watchdog-timer, foutdiagnose |
| Outputmethode | Relais |
|---|---|
| Onderdeeltype | Sysmac CPM2A |
| Processortype | Met microprocessor |
| Werkelijke waarde | Negotiabledprijs |
| Reactietijd | Mej. minder dan 10 |
| Outputmethode | Relais |
|---|---|
| Onderdeeltype | Sysmac CPM2A |
| Processortype | Met microprocessor |
| Werkelijke waarde | Negotiabledprijs |
| Reactietijd | Mej. minder dan 10 |
| Uitgangstype | Relais |
|---|---|
| Montagetype | DIN-rail- of paneelmontage |
| ScanTime | Meestal 1 tot 10 ms |
| Onderdeeltype | Sysmac CPM2A |
| Uitbreidingsmogelijkheden | Modulaire uitbreiding beschikbaar |
| Productnaam | Programmeerbare logische controller |
|---|---|
| Kleur | Normaal |
| Het type van leveringsvoltage | T/T |
| Power_supply | 24 V DC |
| Aantal_van_uitvoer | 10 |
| Besturingstype | Programmeerbaar logicacontrolemechanisme (PLC) |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
| Voeding | 24V gelijkstroom / 110-240V wisselstroom |
| Montagetype | DIN-rail |
| Sollicitatie | Productie en procescontrole |
| montage_type | DIN-rail |
|---|---|
| Onderdeelnr | Mvi56e-MCM |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
| Veiligheidsvoorzieningen | Watchdog-timer, foutdiagnose |
| montage_type | DIN-rail |
|---|---|
| Onderdeelnr | Mvi56e-MCM |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
| Veiligheidsvoorzieningen | Watchdog-timer, foutdiagnose |