| Punten | 40 (24DI+16DO) |
|---|---|
| Invoertype | Digitaal en analoog |
| Uitvoertype | Digitaal en analoog |
| Outputmethode | Relais |
| Kleur | Normaal |
| Kleur | Normaal |
|---|---|
| Outputmethode | Relais |
| Communicatieprotocollen | Modbus, Profibus, Ethernet/IP, DeviceNet |
| Voeding | 24V DC of 110/220V AC |
| Uitgangstype | Relais |
| Invoerpunten | 36DI |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw origineel met verzegeld |
| Geheugencapaciteit | Varieert (bijvoorbeeld 32 KB tot 1 MB of meer) |
| Werkelijke prijs | op basis van het aanbod |
| Aantalfi/Opunten | Varieert (bijvoorbeeld 8 tot 512 of meer) |
| Weergave | Optionele LCD- of LED-indicatoren |
|---|---|
| Montagetype | DIN-rail- of paneelmontage |
| Uitgangstype | Relais |
| Aantalfi/Opunten | Van 8 tot 1024+ |
| Voeding | 24V gelijkstroom of 120/230V wisselstroom |
| Productnaam | Programmeerbare logische controller |
|---|---|
| Kleur | Normaal |
| Het type van leveringsvoltage | T/T |
| Power_supply | 24 V DC |
| Aantal_van_uitvoer | 10 |
| Productnaam | Programmeerbare logische controller |
|---|---|
| Kleur | Normaal |
| Het type van leveringsvoltage | T/T |
| Power_supply | 24 V DC |
| Aantal_van_uitvoer | 10 |
| Productnaam | Programmeerbare logische controller |
|---|---|
| Kleur | Normaal |
| Het type van leveringsvoltage | T/T |
| Power_supply | 24 V DC |
| Aantal_van_uitvoer | 10 |
| Invoerpunten | 100-2 |
|---|---|
| Invoertype | Digitaal en analoog |
| Communicatieprotocollen | Ethernet/IP, Modbus, Profibus, CANopen |
| Veiligheidsvoorzieningen | Watchdog-timer, foutdiagnose |
| Geheugencapaciteit | Normaal gesproken 1 KB tot 1 MB |
| Storagecapaciteit | 8 GB Flash-geheugen |
|---|---|
| Ondersteunde protocollen | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| Certificeringen | CE, UL, ROHS |
| Weergavetype | Touchscreen LCD |
| Interface | RS422, RS232, Ethernet, USB en SD-geheugenkaart |
| Vervaardiging | Siemens |
|---|---|
| Kleur | Normaal |
| Reactietijd | Mej. minder dan 10 |
| CPU_snelheid | 100 MHz |
| ScanTime | Milliseconden bereik |