| Ürün adı | Programlanabilir Lojik Denetleyici |
|---|---|
| Renk | Normal |
| Besleme Gerilimi Tipi | T/T |
| Power_supply | 24 V DC |
| Sayı_of_Çıkış | 10 |
| Ürün adı | Programlanabilir Lojik Denetleyici |
|---|---|
| Renk | Normal |
| Besleme Gerilimi Tipi | T/T |
| Power_supply | 24 V DC |
| Sayı_of_Çıkış | 10 |
| Asıl fiyat | Teklife Dayalı |
|---|---|
| Çıktı Yöntemi | transistör |
| Ürün adı | Programlanabilir Lojik Denetleyici |
| Programlama dili | Merdiven Mantığı, Fonksiyon Blok Şeması, Yapılandırılmış Metin |
| Parça Tipi | Sysmac CPM2A |
| Ürün adı | Programlanabilir Lojik Denetleyici |
|---|---|
| Renk | Normal |
| Besleme Gerilimi Tipi | T/T |
| Power_supply | 24 V DC |
| Sayı_of_Çıkış | 10 |
| Ürün adı | Programlanabilir Lojik Denetleyici |
|---|---|
| Renk | Normal |
| Besleme Gerilimi Tipi | T/T |
| Power_supply | 24 V DC |
| Sayı_of_Çıkış | 10 |
| Ürün adı | Programlanabilir Lojik Denetleyici |
|---|---|
| Renk | Normal |
| Besleme Gerilimi Tipi | T/T |
| Power_supply | 24 V DC |
| Sayı_of_Çıkış | 10 |
| Ürün adı | Programlanabilir Lojik Denetleyici |
|---|---|
| Renk | Normal |
| Besleme Gerilimi Tipi | T/T |
| Power_supply | 24 V DC |
| Sayı_of_Çıkış | 10 |
| Besleme Gerilimi Tipi | T/T |
|---|---|
| Genişleme Yeteneği | Modüler Genişleme Destekleniyor |
| Puanlar | 40 (24DI+16DO) |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 60°C |
| SayıOfI/OPuan | 8'den 1024+'ya |
| SayıOfI/OPuan | 8'den 1024+'ya |
|---|---|
| Puanlar | 40 (24DI+16DO) |
| Güç Kaynağı voltajı | 100 – 240VAC. |
| Durum | Yeni Orijinal Mühürlü |
| İletişim protokolleri | Ethernet/IP, Modbus, Profibus, DeviceNet |
| Ürün adı | Programlanabilir Lojik Denetleyici |
|---|---|
| Renk | Normal |
| Besleme Gerilimi Tipi | T/T |
| Power_supply | 24 V DC |
| Sayı_of_Çıkış | 10 |