| Productnaam | Programmeerbare logische controller |
|---|---|
| Kleur | Normaal |
| Het type van leveringsvoltage | T/T |
| Power_supply | 24 V DC |
| Aantal_van_uitvoer | 10 |
| Productnaam | Programmeerbare logische controller |
|---|---|
| Kleur | Normaal |
| Het type van leveringsvoltage | T/T |
| Power_supply | 24 V DC |
| Aantal_van_uitvoer | 10 |
| Productnaam | Programmeerbare logische controller |
|---|---|
| Kleur | Normaal |
| Het type van leveringsvoltage | T/T |
| Power_supply | 24 V DC |
| Aantal_van_uitvoer | 10 |
| Productnaam | Programmeerbare logische controller |
|---|---|
| Kleur | Normaal |
| Het type van leveringsvoltage | T/T |
| Power_supply | 24 V DC |
| Aantal_van_uitvoer | 10 |
| Programmeringstaal | Ladderlogica, functieblokdiagram |
|---|---|
| Afmetingen | 90 x 100 x 75 mm |
| Model | S7-1200 |
| Onderdeelnr | P1KH002 |
| Aantal_van_I/O_punten | 128 |
| Levertijd | 5-8 werkdagen |
|---|---|
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 1-20 stuks 1 week |
| Plaats van herkomst | VS |
| Merknaam | Allen‑Bradley(A-B) |
| Onderdeeltype | Sysmac CPM2A |
|---|---|
| Gewicht | 0,5 kg |
| Sollicitatie | Olie- en gasfabriek |
| Werkelijke prijs | Onderhandeld |
| Outputmethode | Relais |
| Productnaam | Programmeerbare logische controller |
|---|---|
| Kleur | Normaal |
| Het type van leveringsvoltage | T/T |
| Power_supply | 24 V DC |
| Aantal_van_uitvoer | 10 |
| Het type van leveringsvoltage | T/T |
|---|---|
| Totaal aantal punten | 60 punten. |
| Uitvoertype | Relais, transistor, analoog |
| Onderdeelnr | 8273-1011 |
| Invoerpunten | 28 |
| Sollicitatie | Industriële automatiserings- en besturingssystemen |
|---|---|
| Voeding | 24V gelijkstroom of 120/230V wisselstroom |
| Uitgangspunten | 24 punten. |
| Aantalfi/Opunten | Van 8 tot 1024 of meer |
| ScanTime | Meestal 1 ms tot 10 ms |