| Ürün adı | Programlanabilir Lojik Denetleyici |
|---|---|
| Renk | Normal |
| Besleme Gerilimi Tipi | T/T |
| Power_supply | 24 V DC |
| Sayı_of_Çıkış | 10 |
| Ürün adı | Programlanabilir Lojik Denetleyici |
|---|---|
| Renk | Normal |
| Besleme Gerilimi Tipi | T/T |
| Power_supply | 24 V DC |
| Sayı_of_Çıkış | 10 |
| Ürün adı | Programlanabilir Lojik Denetleyici |
|---|---|
| Renk | Normal |
| Besleme Gerilimi Tipi | T/T |
| Power_supply | 24 V DC |
| Sayı_of_Çıkış | 10 |
| Ürün adı | Programlanabilir Lojik Denetleyici |
|---|---|
| Renk | Normal |
| Besleme Gerilimi Tipi | T/T |
| Power_supply | 24 V DC |
| Sayı_of_Çıkış | 10 |
| Programlama dili | Merdiven Mantığı, Fonksiyon Blok Şeması |
|---|---|
| Boyutlar | 90x100x75 mm |
| Modeli | S7-1200 |
| Parça Numarası | P1KH002 |
| Number_of_I/O_Points | 128 |
| Teslim süresi | 5-8 iş günü |
|---|---|
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | 1-20 adet 1 hafta |
| Menşe yeri | Amerika |
| Marka adı | Allen‑Bradley(A-B) |
| Parça Tipi | Sysmac CPM2A |
|---|---|
| Ağırlık | 0,5 kg |
| Başvuru | Petrol ve Gaz Fabrikası |
| Asıl fiyat | Müzakere edilmiş |
| Çıktı Yöntemi | Röle |
| Ürün adı | Programlanabilir Lojik Denetleyici |
|---|---|
| Renk | Normal |
| Besleme Gerilimi Tipi | T/T |
| Power_supply | 24 V DC |
| Sayı_of_Çıkış | 10 |
| Besleme Gerilimi Tipi | T/T |
|---|---|
| Toplam Puan | 60 puan. |
| Çıkış_Türü | Röle, Transistör, Analog |
| Parça Numarası | 8273-1011 |
| Giriş Noktaları | 28 |
| Başvuru | Endüstriyel Otomasyon ve Kontrol Sistemleri |
|---|---|
| Güç kaynağı | 24V DC veya 120/230V AC |
| Çıkış Noktaları | 24 puan. |
| SayıOfI/OPuan | 8'den 1024'e veya daha fazla |
| Tarama Süresi | Tipik olarak 1 ms ila 10 ms |