| Toplam Puan | 60 puan. |
|---|---|
| Parça Numarası | PT5501A |
| montaj tipi | IP65 |
| Çalışma_Sıcaklık_Aralığı | -20°C ila 60°C |
| Tepki Süresi | 1 ms |
| Çıktı Yöntemi | transistör |
|---|---|
| Üreticisi | Siemens |
| Çıkış Noktaları | 24 puan. |
| Programlama dili | Merdiven Mantığı, Fonksiyon Blok Şeması, Yapılandırılmış Metin |
| Puanlar | 40 (24DI+16DO) |
| Çıktı Yöntemi | Röle |
|---|---|
| Parça Tipi | Sysmac CPM2A |
| İşlemci Türü | Mikroişlemci Tabanlı |
| Gerçek Değer | pazarlıklı fiyat |
| Yanıt Zamanı | 10 ms'den az |
| Durum | Yeni Orijinal Mühürlü |
|---|---|
| Asıl fiyat | Müzakere edilmiş |
| CPU_Type | İşlemci 1214C |
| montaj tipi | IP65 |
| Besleme Gerilimi Tipi | T/T |
| Ethernet bağlantı noktaları | 8 ila 24 bağlantı noktası |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -20°C ila +70°C |
| Parça Tipi | Sysmac CPM2A |
| Bağlantı noktası hızı | 10/100/1000 Mbps |
| Veri Aktarım Hızı | 10/100/1000 Mbps |
| montaj tipi | IP65 |
|---|---|
| Boyutlar | 100 mm x 75 mm x 60 mm |
| Çıkış Noktaları | 16DO |
| Asıl fiyat | Müzakere edilmiş |
| Gerçek Değer | pazarlıklı fiyat |
| Modeli | S7-1200 |
|---|---|
| Sertifikalar | CE, UL, ROHS |
| Entegrasyon | SCADA, MES Sistemleri |
| İletişim protokolleri | Modbus, Profibus, Ethernet/IP, OPC UA |
| Entegrasyon yeteneği | SCADA, HMI, MES Sistemleri |
| Çıkış voltajı | TC-1500C Köşe Kesme ve Katlama fonksiyonlu otomatik pencere yama makinesi |
|---|---|
| Girdi Sayısı | 16 Dijital Giriş |
| Nokta | 14 (8DI+6DO) |
| Kontrol türü | Programlanabilir Lojik Denetleyici (PLC), Dağıtılmış Kontrol Sistemi (DCS), SCADA |
| Ölçeklenebilirlik | Modüler Genişleme Destekleniyor |
| Güç kaynağı | 24V DC, 110V AC, 220V AC |
|---|---|
| Montaj tipi | DIN rayı, panel montajı |
| Kontrol türü | Programlanabilir Lojik Denetleyici (PLC), Dağıtılmış Kontrol Sistemi (DCS), SCADA |
| Çıkış türü | Dijital Çıkış, Analog Çıkış |
| Ürün adı | Endüstriyel Kontrol Otomasyonu |
| İletişim Protokolü | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
|---|---|
| Nokta | 14 (8DI+6DO) |
| Nem aralığı | %5 ila %95 yoğunlaşmayan |
| Montaj | DIN Ray veya Panel Montajı |
| kategori | Otomasyon ve Kontrol Sistemleri |