| Uyumluluk | SCADA Sistemleri, HMI Panelleri |
|---|---|
| Gerçek Değer | pazarlıklı fiyat |
| Çıktı Sayısı | 16 Dijital Çıkış |
| Boyutlar | Modele göre değişir; genellikle panel entegrasyonu için kompakttır |
| Entegrasyon | SCADA, MES Sistemleri |
| Malzeme | Endüstriyel Sınıf Plastik ve Metal |
|---|---|
| Uyumluluk | SCADA Sistemleri, HMI Panelleri |
| UserInterface | HMI Dokunmatik Ekran / Yazılım Arayüzü |
| Ürün adı | Endüstriyel Kontrol Otomasyonu |
| Garanti | 1-3 yıl üretici garantisi |
| Ağırlık | Yaklaşık. 0,5 ila 1,5 kg |
|---|---|
| Güç kaynağı | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Boyutlar | Modele göre değişir |
| Malzeme | Endüstriyel Sınıf Plastik ve Metal |
| Çıkış voltajı | TC-1500C Köşe Kesme ve Katlama fonksiyonlu otomatik pencere yama makinesi |
| Giriş Noktaları | 36 puan. |
|---|---|
| Boyutlar | 90x70x75 mm |
| Giriş Sayısı | 14 |
| Güç Kaynağı voltajı | 100 – 240VAC. |
| Üreticisi | Siemens |
| Montaj tipi | DIN Ray veya Panel Montajı |
|---|---|
| Güç Kaynağı voltajı | 100 – 240VAC. |
| İletişim protokolleri | Ethernet/IP, Modbus, Profibus, DeviceNet |
| Asıl fiyat | Teklife Dayalı |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 60°C |
| montaj tipi | IP65 |
|---|---|
| Parça Numarası | MVI56E-MCM |
| Çalışma_Sıcaklık_Aralığı | -20°C ila 60°C |
| Görüntüleme türü | LCD veya LED göstergeler |
| Güç kaynağı | 24V DC veya 110/220V AC |
| Puanlar | 40 (24DI+16DO) |
|---|---|
| Giriş_Türü | Dijital ve Analog |
| Çıkış_Türü | Dijital ve Analog |
| Çıktı Yöntemi | Röle |
| Renk | Normal |
| Malzeme | Endüstriyel Sınıf Plastik ve Metal |
|---|---|
| Uyumluluk standartları | IEC 61131, CE, UL |
| Ürün adı | Endüstriyel Kontrol Otomasyonu |
| Parça Numarası | 200-595-072-122 VM600 CPUM |
| Montaj tipi | DIN rayı, panel montajı |
| Garanti | 1 ila 3 yıl |
|---|---|
| Malzeme | Endüstriyel Sınıf Plastik ve Metal |
| Nokta | 14 (8DI+6DO) |
| Ağırlık | Modele göre değişir |
| Nem aralığı | %5 ila %95 yoğunlaşmayan |
| Durum | Yeni Orijinal Mühürlü |
|---|---|
| Giriş Noktaları | 100-2 |
| Programlama dili | Merdiven Mantığı, Fonksiyon Blok Şeması, Yapılandırılmış Metin |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 60°C |
| Güç kaynağı | 24V DC veya 120/230V AC |