| Teslim süresi | 5-7 GÜN |
|---|---|
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | 10000 PCS |
| Marka adı | Allen‑Bradley |
| Model numarası | 1756-IF8I FW 2.012 |
| Çıktı Yöntemi | Röle |
|---|---|
| Parça Tipi | Sysmac CPM2A |
| İşlemci Türü | Mikroişlemci Tabanlı |
| Gerçek Değer | pazarlıklı fiyat |
| Yanıt Zamanı | 10 ms'den az |
| Asıl fiyat | Teklife Dayalı |
|---|---|
| Çıktı Yöntemi | transistör |
| Ürün adı | Programlanabilir Lojik Denetleyici |
| Programlama dili | Merdiven Mantığı, Fonksiyon Blok Şeması, Yapılandırılmış Metin |
| Parça Tipi | Sysmac CPM2A |
| Asıl fiyat | Teklife Dayalı |
|---|---|
| Programlama dili | Merdiven Mantığı, Fonksiyon Blok Şeması, Yapılandırılmış Metin |
| Puanlar | 40 (24DI+16DO) |
| Ağırlık | 0,2 kg |
| Bellek kapasitesi | 2 KB'den 1 MB'a veya daha fazla |
| Çalışma_Sıcaklık_Aralığı | -20°C ila 60°C |
|---|---|
| Çıkış Türü | Röle |
| Parça Numarası | SST-PB3-104 |
| Durum | Yeni Orijinal Mühürlü |
| Power_supply | 24 V DC |
| Çıkış Noktaları | 24 puan. |
|---|---|
| Ürün adı | Programlanabilir mantık denetleyicisi (PLC) |
| Modeli | CP1L-M40DR-A |
| Genişletilebilirlik | Ek G/Ç veya iletişim için genişletme modüllerini destekler |
| İşlev | Elektromekanik süreçlerin otomasyonu için kullanılan endüstriyel dijital bilgisayar |
| Giriş Noktaları | 36DI |
|---|---|
| Durum | Yeni Orijinal Mühürlü |
| Bellek kapasitesi | Değişir (örneğin, 32KB ila 1MB veya daha fazla) |
| Asıl fiyat | Teklife Dayalı |
| SayıOfI/OPuan | Değişir (örneğin, 8 ila 512 veya daha fazla) |
| Çıkış türü | Dijital ve analog çıkışlar |
|---|---|
| Koruma derecesi | IP20 ila IP65 |
| Ağırlık | 1,5 kg |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -20°C ila 60°C |
| Çıkış Noktaları | 16DO |
| Güç kaynağı | 24V DC / 110-240V AC |
|---|---|
| İletişim Protokolü | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| yazılım Uyumluluğu | SCADA ve HMI yazılımını destekler |
| Koruma | ben |
| Garanti | 1 yıl üretici garantisi |
| Renk | Normal |
|---|---|
| Çıktı Yöntemi | Röle |
| İletişim protokolleri | Modbus, Profibus, Ethernet/IP, DeviceNet |
| Güç kaynağı | 24V DC veya 110/220V AC |
| Çıkış Türü | Röle |