| Levertijd | 5-7 DAGEN |
|---|---|
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 10000 pc's |
| Merknaam | Allen‑Bradley |
| Modelnummer | 1756-IF8I FW 2.012 |
| Outputmethode | Relais |
|---|---|
| Onderdeeltype | Sysmac CPM2A |
| Processortype | Met microprocessor |
| Werkelijke waarde | Negotiabledprijs |
| Reactietijd | Mej. minder dan 10 |
| Werkelijke prijs | op basis van het aanbod |
|---|---|
| Outputmethode | transistor |
| Productnaam | Programmeerbare logische controller |
| Programmeertaal | Ladder Logic, Function Block Diagram, gestructureerde tekst |
| Onderdeeltype | Sysmac CPM2A |
| Werkelijke prijs | op basis van het aanbod |
|---|---|
| Programmeertaal | Ladder Logic, Function Block Diagram, gestructureerde tekst |
| Punten | 40 (24DI+16DO) |
| Gewicht | 0,2 kg |
| Geheugencapaciteit | Van 2 KB tot 1 MB of meer |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
|---|---|
| Uitgangstype | Relais |
| Onderdeelnr | Eerste-pb3-104 |
| Voorwaarde | Nieuw origineel met verzegeld |
| Power_supply | 24 V DC |
| Uitgangspunten | 24 punten. |
|---|---|
| Productnaam | Programmeerbaar logicacontrolemechanisme (PLC) |
| Model | Cp1l-m40dr-a |
| Uitzetbaarheid | Ondersteunt uitbreidingsmodules voor extra I/O of communicatie |
| Functie | Industriële digitale computer gebruikt voor de automatisering van elektromechanische processen |
| Invoerpunten | 36DI |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw origineel met verzegeld |
| Geheugencapaciteit | Varieert (bijvoorbeeld 32 KB tot 1 MB of meer) |
| Werkelijke prijs | op basis van het aanbod |
| Aantalfi/Opunten | Varieert (bijvoorbeeld 8 tot 512 of meer) |
| Uitvoertype | Digitale en analoge uitgangen |
|---|---|
| Beschermingsgraad | IP20 tot en met IP65 |
| Gewicht | 1,5 kg |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
| Uitgangspunten | 16DO |
| Voeding | 24V gelijkstroom / 110-240V wisselstroom |
|---|---|
| Communicatieprotocol | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| softwareCompatibility | Ondersteunt SCADA- en HMI-software |
| Bescherming | I |
| Garantie | 1 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Normaal |
|---|---|
| Outputmethode | Relais |
| Communicatieprotocollen | Modbus, Profibus, Ethernet/IP, DeviceNet |
| Voeding | 24V DC of 110/220V AC |
| Uitgangstype | Relais |