| Tarama Süresi | Tipik olarak 1 ila 10 ms |
|---|---|
| Çıkış Noktaları | 24 puan. |
| Puanlar | 40 (24DI+16DO) |
| Genişleme Yeteneği | G/Ç genişletme modülleriyle modüler |
| Çıkış Türü | Röle |
| Durum | Yeni Orijinal Mühürlü |
|---|---|
| Parça Tipi | Sysmac CPM2A |
| Asıl fiyat | Müzakere edilmiş |
| Mpu Puanları | 12 (8DI + 4DO) |
| CPU_Speed | 100 MHz |
| Montaj tipi | DIN Ray veya Panel Montajı |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 60°C |
| Çıkış türü | Dijital ve Analog |
| Uygulama alanları | Üretim otomasyonu, Proses kontrolü, Robotik |
| Giriş türü | Dijital ve Analog |
| Çıkış Türü | Röle |
|---|---|
| Montaj tipi | DIN Ray veya Panel Montajı |
| Tarama Süresi | Tipik olarak 1 ila 10 ms |
| Parça Tipi | Sysmac CPM2A |
| Genişleme Yeteneği | Modüler genişletme mevcut |
| Giriş Noktaları | 36 puan. |
|---|---|
| Yönetmek | Web GUI, SNMP, CLI |
| Fazlalık desteği | Halka yedekliliği, RSTP, MSTP |
| Muhafaza Malzemesi | IP40/IP67 Sınıfı Metal Muhafaza |
| Limanlar | 8 x 10/100/1000 Mb/sn RJ45 |
| Güç kaynağı | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
|---|---|
| Giriş türü | Dijital ve Analog Girişler |
| Montaj tipi | DIN Ray / Panel Montajı |
| Boyutlar | 200 mm x 150 mm x 100 mm |
| Yanıt Zamanı | 10 ms'den az |
| Çıkış türü | Dijital ve analog çıkışlar |
|---|---|
| Başvuru | Endüstriyel otomasyon, proses kontrolü, makine kontrolü |
| ağırlık | 0,68 kilo |
| Çıkış Türü | Röle |
| Güç Kaynağı voltajı | 100 – 240VAC. |
| Güvenlik | Rol tabanlı erişim kontrolü ve siber güvenlik özellikleri |
|---|---|
| Mimarlık | Birden fazla kontrolör ve operatör istasyonuyla dağıtılmıştır |
| Özelleştirme | Yapılandırılabilir kontrol stratejileri ve mantıksal programlama |
| UserInterface | Grafiksel İnsan-Makine Arayüzü (HMI) |
| Veri kaydı | Geçmiş veri depolama ve trend oluşturma yetenekleri |
| Gerçek Değer | pazarlıklı fiyat |
|---|---|
| Renk | Normal |
| Sayı_of_Çıkış | 10 |
| Durum | Yeni Orijinal Mühürlü |
| Üreticisi | Siemens |
| Toplam Puan | 60 puan. |
|---|---|
| Parça Numarası | PT5501A |
| montaj tipi | IP65 |
| Çalışma_Sıcaklık_Aralığı | -20°C ila 60°C |
| Tepki Süresi | 1 ms |