| مجموع امتیازها | 60 امتیاز |
|---|---|
| قسمت شماره | PT5501A |
| نصب_نوع | ریل DIN |
| محدوده_ دمای عملیاتی | -20 تا 60 درجه سانتی گراد |
| زمان پاسخ | 1 میلی ثانیه |
| روش خروجی | ترانزیستور |
|---|---|
| تولید کننده | زیمنس |
| نقاط خروجی | 24 امتیاز |
| زبان_برنامه نویسی | منطق نردبان، نمودار بلوک تابع، متن ساختاریافته |
| نکته ها | 40 (24DI+16DO) |
| روش خروجی | رله |
|---|---|
| نوع قطعه | Sysmac CPM2A |
| نوع پردازنده | مبتنی بر ریزپردازنده |
| ارزش واقعی | قیمت توافقی |
| زمان پاسخ | کمتر از 10 میلی ثانیه |
| وضعیت | اصلی جدید با مهر و موم شده |
|---|---|
| قیمت واقعی | مذاکره شده |
| CPU_Type | CPU 1214C |
| نصب_نوع | ریل DIN |
| نوع ولتاژ منبع تغذیه | AC |
| بنادر اترنت | 8 تا 24 پورت |
|---|---|
| محدوده دمای عملیاتی | -20 تا +70 درجه سانتیگراد |
| نوع قطعه | Sysmac CPM2A |
| سرعت بندر | 10/100/1000 مگابیت در ثانیه |
| نرخ انتقال داده | 10/100/1000 مگابیت در ثانیه |
| نصب_نوع | ریل DIN |
|---|---|
| ابعاد | 100 میلی متر × 75 میلی متر × 60 میلی متر |
| نقاط خروجی | 16DO |
| قیمت واقعی | مذاکره شده |
| ارزش واقعی | قیمت توافقی |
| مدل | S7-1200 |
|---|---|
| گواهینامه ها | ce ، ul ، rohs |
| یکپارچه سازی | SCADA، MES Systems |
| پروتکل های ارتباطی | Modbus، Profibus، Ethernet/IP، OPC UA |
| قابلیت یکپارچه سازی | سیستم های SCADA، HMI، MES |
| ولتاژ خروجی | 24 ولت DC |
|---|---|
| NumberofInputs | 16 ورودی دیجیتال |
| نقطه | 14 (8DI+6DO) |
| نوع کنترل | کنترل کننده منطقی قابل برنامه ریزی (PLC)، سیستم کنترل توزیع شده (DCS)، SCADA |
| مقیاس پذیری | توسعه مدولار پشتیبانی می شود |
| منبع تغذیه | 24 ولت DC، 110 ولت متناوب، 220 ولت متناوب |
|---|---|
| نوع نصب | ریل DIN، پایه پنل |
| نوع کنترل | کنترل کننده منطقی قابل برنامه ریزی (PLC)، سیستم کنترل توزیع شده (DCS)، SCADA |
| نوع خروجی | خروجی دیجیتال، خروجی آنالوگ |
| نام محصول | اتوماسیون کنترل صنعتی |
| پروتکل ارتباطی | Modbus، Ethernet/IP، Profibus |
|---|---|
| نقطه | 14 (8DI+6DO) |
| محدوده رطوبت | 5% تا 95% غیر متراکم |
| نصب | پایه ریلی یا پنل DIN |
| دسته بندی | سیستم های اتوماسیون و کنترل |