| Ονομαστική ισχύς | 1500W |
|---|---|
| Δυναμικό | 24V DC |
| Τύπος κινητήρα | κινητήρας χωρίς πυρήνα |
| Κατάσταση | Νέα εργοστασιακή σφραγίδα (NFS) |
| Φρένο | 24 VDC Holding Brake |
| Εγγύηση | 90 Ημέρες |
|---|---|
| Ονομαστική ισχύς εξόδου | 4,0 KW |
| Τοποθεσία αποθέματος | Κίνα |
| Αντοχή | Ισχυρός |
| Μέγιστη τάση λειτουργίας | 325V |
| Σημεία Εξόδου | 24 σημεία. |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | Προγραμματίσημος ελεγκτής λογικής (PLC) |
| Μοντέλο | Cp1l-m40dr-α |
| Expandability | Υποστηρίζει μονάδες επέκτασης για επιπλέον I/O ή επικοινωνία |
| Λειτουργία | Βιομηχανικός ψηφιακός υπολογιστής που χρησιμοποιείται για την αυτοματοποίηση ηλεκτρομηχανικών διεργα |
| Διαστάσεις | 90 x 100 x 75 mm |
|---|---|
| Τύπος εξόδου | Αναμετάδοση |
| Σημείο | 14 (8DI+6DO) |
| Κατάσταση | Νέο πρωτότυπο με σφραγισμένο |
| Power_supply | 24 V DC |
| Μέθοδος παραγωγής | τρανζίστορ |
|---|---|
| Πραγματική τιμή | βάσει προσφοράς |
| Αριθμός_εξόδων | 10 |
| Τύπος τάσης ανεφοδιασμού | AC |
| Κατασκευαστής | Siemens |
| Εξουσία | 12W |
|---|---|
| Υλικό γρανάζι | Ατσάλι |
| Σταθερότητα | Αξιόπιστος |
| Αναγνωριστικό ομάδας προϊόντων | 4,6 |
| Επεξεργασία Επιφανειών | Οξείδωση άμμου ψεκασμού |
| είδη | Μέση αδράνεια |
|---|---|
| Μέθοδος διέγερσης | Μόνιμος τύπος μαγνήτη |
| Βαθμολογία προστασίας | IP65 |
| Τυπικό ή μη τυπικό | Πρότυπο |
| Ονομαστική ισχύς εξόδου | 4,0 KW |
| Τάση εισόδου | Συνήθως 220V, 380V, 480V ή 600V AC |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | βιομηχανικοί αισθητήρες |
| Διαστάσεις | 90 mm x 60 mm x 75 mm |
| Μέθοδος παραγωγής | Αναμετάδοση |
| ExpansionCapability | Υποστηρίζεται η αρθρωτή επέκταση |
| Σημεία Mpu | 12 (8DI + 4DO) |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Siemens |
| Εφαρμογή | Κατασκευή και Έλεγχος Διαδικασιών |
| Συνδεσιμότητα | Wi-Fi, Ethernet, RS-485 |
| Πρότυπα συμμόρφωσης | CE, UL, ROHS |
| χρήση | Βιομηχανικός |
|---|---|
| Εναλλασσόμενη τάση | 208-230 / 240 V |
| Μήκος γραμμής | 20 εκ |
| Μοντέλο | E3Z-D62 |
| Λέξεις-κλειδιά | Βάση στήριξης |