| Nominal Güç | 1500W |
|---|---|
| Gerilim | TC-1500C Köşe Kesme ve Katlama fonksiyonlu otomatik pencere yama makinesi |
| Motorlu Tip | çekirdeksiz motor |
| Durum | Yeni Fabrika Mührü (NFS) |
| Fren | 24 VDC tutma freni |
| Garanti | Güneş Bahçe Işığı |
|---|---|
| Nominal Çıkış Gücü | 4.0 kw |
| Stok yeri | Çin |
| Dayanıklılık | Güçlü |
| Maksimum çalışma voltajı | 325V |
| Çıkış Noktaları | 24 puan. |
|---|---|
| Ürün adı | Programlanabilir mantık denetleyicisi (PLC) |
| Modeli | CP1L-M40DR-A |
| Genişletilebilirlik | Ek G/Ç veya iletişim için genişletme modüllerini destekler |
| İşlev | Elektromekanik süreçlerin otomasyonu için kullanılan endüstriyel dijital bilgisayar |
| Boyutlar | 90x100x75 mm |
|---|---|
| Çıkış Türü | Röle |
| Nokta | 14 (8DI+6DO) |
| Durum | Yeni Orijinal Mühürlü |
| Power_supply | 24 V DC |
| Çıktı Yöntemi | transistör |
|---|---|
| Asıl fiyat | Teklife Dayalı |
| Sayı_of_Çıkış | 10 |
| Besleme Gerilimi Tipi | T/T |
| Üreticisi | Siemens |
| Güç | 12W |
|---|---|
| Dişli malzemesi | Çelik |
| Kararlılık | Güvenilir |
| Ürün Grubu Kimliği | 4,6 |
| Yüzey İşlem | Sprey kum oksidasyonu |
| Çeşitleri | Orta atalet |
|---|---|
| Uyarma yöntemi | Kalıcı mıknatıs tipi |
| Koruma Derecesi | IP65 |
| Standart veya standart olmayan | Standart |
| Nominal Çıkış Gücü | 4.0 kw |
| Giriş Gerilimi | Tipik olarak 220V, 380V, 480V veya 600V AC |
|---|---|
| Ürün adı | endüstriyel sensörler |
| Boyutlar | 90 mm x 60 mm x 75 mm |
| Çıktı Yöntemi | Röle |
| Genişleme Yeteneği | Modüler Genişleme Destekleniyor |
| Mpu Puanları | 12 (8DI + 4DO) |
|---|---|
| Üreticisi | Siemens |
| Başvuru | Üretim ve Proses Kontrolü |
| Bağlantı | Wi-Fi, Ethernet, RS-485 |
| Uyumluluk standartları | CE, UL, ROHS |
| kullanmak | Endüstriyel |
|---|---|
| Alternatif Gerilim | 208-230 / 240 V |
| Satır uzunluğu | 20cm |
| Modeli | E3Z-D62 |
| Anahtar Kelimeler | Montaj Braketi |