| Material | Industrial-grade Plastic And Metal |
|---|---|
| Humidityrange | 5% To 95% Non-condensing |
| Safetystandardscompliance | IEC 61508, ISO 13849 |
| Communication Protocol | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| Integration | SCADA, MES Systems |
| Material | Industrial-grade Plastic And Metal |
|---|---|
| Humidityrange | 5% To 95% Non-condensing |
| Safetystandardscompliance | IEC 61508, ISO 13849 |
| Communication Protocol | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| Integration | SCADA, MES Systems |
| Material | Industrial-grade Plastic And Metal |
|---|---|
| Humidityrange | 5% To 95% Non-condensing |
| Safetystandardscompliance | IEC 61508, ISO 13849 |
| Communication Protocol | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| Integration | SCADA, MES Systems |
| Heat Resistance Level | F Level |
|---|---|
| Application | DIY Experiment |
| Protection | IP65 |
| Width | 600 |
| Payment | TT |
| Rated Torque | 2.5 Nm |
|---|---|
| Application | Robotics, CNC Machines |
| Lead Time | Approx 7 Days Normally |
| Working Viscosity | 16 ~ 25 Mm²/s |
| Payment | TT\Paypal\Western Union |
| Material | Cast Iron |
|---|---|
| Power Supply Voltage | +5 V, +12 V, +5 VSBY |
| Productgroup Id | 4,6 |
| Pressure | Low Pressure |
| Use | Industrial |
| Rated Power | 1500W |
|---|---|
| Voltage | 24V DC |
| Motor Type | Coreless Motor |
| Condition | New Factory Seal (NFS) |
| Brake | 24 VDC Holding Brake |
| Warranty | 90 Days |
|---|---|
| Rated Output Power | 4.0 KW |
| Stock Location | China |
| Durability | Strong |
| Maximum Operating Voltage | 325v |
| Output Points | 24 Points. |
|---|---|
| Productname | Programmable Logic Controller (PLC) |
| Model | CP1L-M40DR-A |
| Expandability | Supports Expansion Modules For Additional I/O Or Communication |
| Function | Industrial Digital Computer Used For Automation Of Electromechanical Processes |
| Dimensions | 90 X 100 X 75 Mm |
|---|---|
| Output Typt | Relay |
| Point | 14 (8DI+6DO) |
| Condition | New Original With Sealed |
| Power_Supply | 24 V DC |