| Output Method | Transistor |
|---|---|
| Actual Price | Based On Offer |
| Number_of_Outputs | 10 |
| Supply Voltage Type | AC |
| Manufacturer | Siemens |
| Power | 12W |
|---|---|
| Gear Material | Steel |
| Stability | Reliable |
| Productgroup Id | 4,6 |
| Surface Treatment | Spray Sand Oxidation |
| Types Of | Medium Inertia |
|---|---|
| Excitation Method | Permanent Magnet Type |
| Protection Rating | IP65 |
| Standard Or Nonstandard | Standard |
| Rated Output Power | 4.0 KW |
| Inputvoltage | Typically 220V, 380V, 480V, Or 600V AC |
|---|---|
| Productname | Industrial Sensors |
| Dimensions | 90 Mm X 60 Mm X 75 Mm |
| Output Method | Relay |
| Expansioncapability | Modular Expansion Supported |
| Mpu Points | 12 (8DI + 4DO) |
|---|---|
| Manufacturer | Siemens |
| Application | Manufacturing And Process Control |
| Connectivity | Wi-Fi, Ethernet, RS-485 |
| Compliancestandards | CE, UL, RoHS |
| Power | Heavy Load: 18.5kW / Light Load: 22kW |
|---|---|
| Input Voltage | Three-phase AC 380V - 480V 50/60Hz |
| Output Frequency | 0–400Hz |
| Control Mode | V/F, Sensorless Vector (SVC) Overload Capacity |
| Overload Capacity | Heavy Load: 150% For 60s; Light Load: 120% For 60s |
| Use | Industrial |
|---|---|
| Ac Voltage | 208-230 / 240 V |
| Line Length | 20cm |
| Model | E3Z-D62 |
| Keywords | Mounting Bracket |
| Actual Value | Negotiabled Price |
|---|---|
| Output Typt | Relay |
| Part No | F4-04DA |
| Part Type | Sysmac CPM2A |
| Power Supply Voltage | AC240-360V. |
| Mpu Points | 12 (8DI + 4DO) |
|---|---|
| Manufacturer | Siemens |
| Application | Manufacturing And Process Control |
| Connectivity | Wi-Fi, Ethernet, RS-485 |
| Compliancestandards | CE, UL, RoHS |
| Mpu Points | 12 (8DI + 4DO) |
|---|---|
| Manufacturer | Siemens |
| Application | Manufacturing And Process Control |
| Connectivity | Wi-Fi, Ethernet, RS-485 |
| Compliancestandards | CE, UL, RoHS |