| Napięcie wejściowe | Zwykle 220 V, 380 V, 480 V lub 600 V prądu przemiennego |
|---|---|
| Nazwa produktu | czujniki przemysłowe |
| Wymiary | 90 mm x 60 mm x 75 mm |
| Metoda wyjściowa | Przekaźnik |
| Możliwość rozbudowy | Obsługiwana rozbudowa modułowa |
| Punkty Mpu | 12 (8DI + 4DO) |
|---|---|
| Producent | Siemensa |
| Aplikacja | Kontrola produkcji i procesu |
| Łączność | Wi-Fi, Ethernet, RS-485 |
| Standardy zgodności | CE, UL, Rohs |
| Moc | Duże obciążenie: 18,5 kW / Lekkie obciążenie: 22 kW |
|---|---|
| Napięcie wejściowe | Trójfazowy prąd przemienny 380 V - 480 V 50/60 Hz |
| Częstotliwość wyjściowa | 0–400 Hz |
| Tryb sterowania | V/F, wektor bezczujnikowy (SVC) Przeciążalność |
| Przeciążalność | Duże obciążenie: 150% przez 60 s; Lekkie obciążenie: 120% przez 60 s |
| używać | Przemysłowy |
|---|---|
| Napięcie prądu przemiennego | 208-230 / 240 V |
| Długość linii | 20cm |
| Model | E3Z-D62 |
| Słowa kluczowe | Wspornik montażowy |
| Wyjście | ≤15 mA (5.0) |
|---|---|
| Prąd znamionowy | 1A |
| szerokość | 600 |
| system sterowania | Servopo Kontrola |
| Termin wysyłki | DHL Fedex TNT EMS UPS |
| Czas skanowania | Zwykle od 1 ms do 10 ms |
|---|---|
| Metoda wyjściowa | tranzystor |
| Nazwa produktu | Programowalny sterownik logiczny (PLC) |
| Obszary zastosowań | Automatyzacja produkcji, sterowanie procesami, robotyka, automatyka budynków |
| Zasilanie | Zwykle 24 V DC lub 120/230 V AC |
| Rzeczywista wartość | Cena do negocjacji |
|---|---|
| Typ wyjścia | Przekaźnik |
| Nr części | F4-04DA |
| Typ części | Sysmac CPM2A |
| Napięcie zasilania | AC240-360V. |
| Punkty Mpu | 12 (8DI + 4DO) |
|---|---|
| Producent | Siemensa |
| Aplikacja | Kontrola produkcji i procesu |
| Łączność | Wi-Fi, Ethernet, RS-485 |
| Standardy zgodności | CE, UL, Rohs |
| Punkty Mpu | 12 (8DI + 4DO) |
|---|---|
| Producent | Siemensa |
| Aplikacja | Kontrola produkcji i procesu |
| Łączność | Wi-Fi, Ethernet, RS-485 |
| Standardy zgodności | CE, UL, Rohs |
| Punkty Mpu | 12 (8DI + 4DO) |
|---|---|
| Producent | Siemensa |
| Aplikacja | Kontrola produkcji i procesu |
| Łączność | Wi-Fi, Ethernet, RS-485 |
| Standardy zgodności | CE, UL, Rohs |