| خروجی | ≤15mA (5.0) |
|---|---|
| جریان رتبه بندی شده | 1A |
| عرض | 600 |
| سیستم کنترل | کنترل سرویس |
| مدت حمل و نقل | یو پی اس DHL Fedex TNT EMS |
| ScanTime | معمولاً 1 تا 10 میلیثانیه |
|---|---|
| روش خروجی | ترانزیستور |
| نام محصول | کنترل کننده منطقی قابل برنامه ریزی (PLC) |
| حوزه های کاربردی | اتوماسیون تولید، کنترل فرآیند، رباتیک، اتوماسیون ساختمان |
| منبع تغذیه | معمولاً 24 ولت DC یا 120/230 ولت AC |
| ارزش واقعی | قیمت توافقی |
|---|---|
| نوع خروجی | رله |
| قسمت شماره | F4-04DA |
| نوع قطعه | Sysmac CPM2A |
| ولتاژ منبع تغذیه | AC240-360V. |
| نقاط Mpu | 12 (8DI + 4DO) |
|---|---|
| تولید کننده | زیمنس |
| برنامه | تولید و کنترل فرآیند |
| قابلیت اتصال | Wi-Fi، اترنت، RS-485 |
| استانداردهای انطباق | ce ، ul ، rohs |
| نقاط Mpu | 12 (8DI + 4DO) |
|---|---|
| تولید کننده | زیمنس |
| برنامه | تولید و کنترل فرآیند |
| قابلیت اتصال | Wi-Fi، اترنت، RS-485 |
| استانداردهای انطباق | ce ، ul ، rohs |
| نقاط Mpu | 12 (8DI + 4DO) |
|---|---|
| تولید کننده | زیمنس |
| برنامه | تولید و کنترل فرآیند |
| قابلیت اتصال | Wi-Fi، اترنت، RS-485 |
| استانداردهای انطباق | ce ، ul ، rohs |
| نقاط Mpu | 12 (8DI + 4DO) |
|---|---|
| تولید کننده | زیمنس |
| برنامه | تولید و کنترل فرآیند |
| قابلیت اتصال | Wi-Fi، اترنت، RS-485 |
| استانداردهای انطباق | ce ، ul ، rohs |
| نقاط Mpu | 12 (8DI + 4DO) |
|---|---|
| تولید کننده | زیمنس |
| برنامه | تولید و کنترل فرآیند |
| قابلیت اتصال | Wi-Fi، اترنت، RS-485 |
| استانداردهای انطباق | ce ، ul ، rohs |
| نقاط Mpu | 12 (8DI + 4DO) |
|---|---|
| تولید کننده | زیمنس |
| برنامه | تولید و کنترل فرآیند |
| قابلیت اتصال | Wi-Fi، اترنت، RS-485 |
| استانداردهای انطباق | ce ، ul ، rohs |
| نقاط Mpu | 12 (8DI + 4DO) |
|---|---|
| تولید کننده | زیمنس |
| برنامه | تولید و کنترل فرآیند |
| قابلیت اتصال | Wi-Fi، اترنت، RS-485 |
| استانداردهای انطباق | ce ، ul ، rohs |