| Çıkış | ≤15mma (5.0) |
|---|---|
| Nominal Akım | 1A |
| Genişlik | 600 |
| Kontrol sistemi | Servo Kontrolü |
| Nakliye süresi | DHL Fedex TNT EMS UPS |
| Tarama Süresi | Tipik olarak 1 ms ila 10 ms |
|---|---|
| Çıktı Yöntemi | transistör |
| Ürün adı | Programlanabilir mantık denetleyicisi (PLC) |
| Uygulama alanları | Üretim otomasyonu, süreç kontrolü, robotik, bina otomasyonu |
| Güç kaynağı | Tipik olarak 24V DC veya 120/230V AC |
| Gerçek Değer | pazarlıklı fiyat |
|---|---|
| Çıkış Türü | Röle |
| Parça Numarası | F4-04DA |
| Parça Tipi | Sysmac CPM2A |
| Güç Kaynağı voltajı | AC240-360V. |
| Mpu Puanları | 12 (8DI + 4DO) |
|---|---|
| Üreticisi | Siemens |
| Başvuru | Üretim ve Proses Kontrolü |
| Bağlantı | Wi-Fi, Ethernet, RS-485 |
| Uyumluluk standartları | CE, UL, ROHS |
| Mpu Puanları | 12 (8DI + 4DO) |
|---|---|
| Üreticisi | Siemens |
| Başvuru | Üretim ve Proses Kontrolü |
| Bağlantı | Wi-Fi, Ethernet, RS-485 |
| Uyumluluk standartları | CE, UL, ROHS |
| Mpu Puanları | 12 (8DI + 4DO) |
|---|---|
| Üreticisi | Siemens |
| Başvuru | Üretim ve Proses Kontrolü |
| Bağlantı | Wi-Fi, Ethernet, RS-485 |
| Uyumluluk standartları | CE, UL, ROHS |
| Mpu Puanları | 12 (8DI + 4DO) |
|---|---|
| Üreticisi | Siemens |
| Başvuru | Üretim ve Proses Kontrolü |
| Bağlantı | Wi-Fi, Ethernet, RS-485 |
| Uyumluluk standartları | CE, UL, ROHS |
| Mpu Puanları | 12 (8DI + 4DO) |
|---|---|
| Üreticisi | Siemens |
| Başvuru | Üretim ve Proses Kontrolü |
| Bağlantı | Wi-Fi, Ethernet, RS-485 |
| Uyumluluk standartları | CE, UL, ROHS |
| Mpu Puanları | 12 (8DI + 4DO) |
|---|---|
| Üreticisi | Siemens |
| Başvuru | Üretim ve Proses Kontrolü |
| Bağlantı | Wi-Fi, Ethernet, RS-485 |
| Uyumluluk standartları | CE, UL, ROHS |
| Mpu Puanları | 12 (8DI + 4DO) |
|---|---|
| Üreticisi | Siemens |
| Başvuru | Üretim ve Proses Kontrolü |
| Bağlantı | Wi-Fi, Ethernet, RS-485 |
| Uyumluluk standartları | CE, UL, ROHS |