| Nominaal vermogen | 1500W |
|---|---|
| Spanning | 24 V gelijkstroom |
| Motortype | kernloze motor |
| Voorwaarde | Nieuw fabriekszegel (NFS) |
| Rem | 24 VDC Holding Brake |
| Garantie | 136g |
|---|---|
| Nominaal uitgangsvermogen | 4,0 KW |
| Voorraad locatie | China |
| Duurzaamheid | Sterk |
| Maximale werkspanning | 325V |
| Uitgangspunten | 24 punten. |
|---|---|
| Productnaam | Programmeerbaar logicacontrolemechanisme (PLC) |
| Model | Cp1l-m40dr-a |
| Uitzetbaarheid | Ondersteunt uitbreidingsmodules voor extra I/O of communicatie |
| Functie | Industriële digitale computer gebruikt voor de automatisering van elektromechanische processen |
| Afmetingen | 90 x 100 x 75 mm |
|---|---|
| Uitgangstype | Relais |
| Punt | 14 (8DI+6DO) |
| Voorwaarde | Nieuw origineel met verzegeld |
| Power_supply | 24 V DC |
| Outputmethode | transistor |
|---|---|
| Werkelijke prijs | op basis van het aanbod |
| Aantal_van_uitvoer | 10 |
| Het type van leveringsvoltage | T/T |
| Vervaardiging | Siemens |
| Stroom | 12W |
|---|---|
| Versnellingsmateriaal | Staal |
| Stabiliteit | Betrouwbaar |
| Productgroep -ID | 4,6 |
| Oppervlaktebehandeling | Spray -zandoxidatie |
| soorten | Gemiddelde traagheid |
|---|---|
| Excitatiemethode | Permanent magneettype |
| Beschermingsgraad | IP65 |
| Standaard of niet-standaard | Standaard |
| Nominaal uitgangsvermogen | 4,0 KW |
| Ingangsspanning | Meestal 220V, 380V, 480V of 600V wisselstroom |
|---|---|
| Productnaam | industriële sensoren |
| Afmetingen | 90 mm x 60 mm x 75 mm |
| Outputmethode | Relais |
| Uitbreidingsmogelijkheden | Modulaire uitbreiding ondersteund |
| Mpu-punten | 12 (8DI + 4DO) |
|---|---|
| Vervaardiging | Siemens |
| Sollicitatie | Productie en procescontrole |
| Connectiviteit | Wi-Fi, Ethernet, RS-485 |
| Nalevingsnormen | CE, UL, ROHS |
| gebruik | Industrieel |
|---|---|
| AC-spanning | 208-230 / 240 V |
| Lijn lengte | 20 cm |
| Model | E3Z-D62 |
| Trefwoorden | Montagebeugel |