| Μέθοδος παραγωγής | Αναμετάδοση |
|---|---|
| Εισδοτική τάση | 24 V DC |
| Κατασκευαστής | Siemens |
| Μοντέλο | S7-1200 |
| Εφαρμογή | Εργοστάσιο πετρελαίου και φυσικού αερίου, εργοστάσιο ηλεκτρικής ενέργειας |
| Εξουσία | 22 kW (βαρέως τύπου G) / 30 kW (ελαφρύ φορτίο P) |
|---|---|
| Εισαγωγή | Τριφασικά 380–480V, 50/60Hz (47–63Hz) |
| Παραγωγή | 0 - 400Hz, τριφασικό 0 - 480V |
| Λειτουργία ελέγχου | SVC/FVC/V/F |
| Περιβαλλοντική θερμοκρασία | −10℃~+40℃ |
| Πραγματική τιμή | βάσει προσφοράς |
|---|---|
| Σημείο | 14 (8DI+6DO) |
| Χρόνος απόκρισης | κα λιγότερο από 10 |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Βάρος | Διαφέρει Ανά Μοντέλο |
| Τύπος εισόδου | Ψηφιακές και Αναλογικές Είσοδοι |
|---|---|
| Πραγματική αξία | Τιμή Negotiabled |
| Τύπος εγκατάστασης | Εγκατάσταση οθόνης / DIN Rail |
| Μοντέλο | S7-1200 |
| Σημείο | 14 (8DI+6DO) |
| Τάση εισόδου | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
|---|---|
| Πραγματική τιμή | βάσει προσφοράς |
| Τάση εξόδου | 24V DC |
| Κατανάλωση ρεύματος | Διαφέρει ανάλογα με το μοντέλο, συνήθως 10-50W |
| NumberofInputs | 16 Ψηφιακές Είσοδοι |
| Εγγύηση | 1 έως 3 έτη |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος | λιγότερο από 10w |
| Μέρος Αρ | 200-595-072-122 VM600 CPUM |
| Όνομα προϊόντος | Βιομηχανική αυτοματοποίηση ελέγχου |
| Περίοδος εγγύησης | 1 έως 3 έτη |
| Σημεία Εξόδου | 16DO |
|---|---|
| NumberofInputs | 16 Ψηφιακές Είσοδοι |
| Συμμόρφωση με τα πρότυπα ασφαλείας | IEC 61508, ISO 13849 |
| Τύπος εξόδου | Ρελέ, Τρανζίστορ, Αναλογικές Έξοδοι |
| Τύπος εξόδου | Ψηφιακές και αναλογικές εξόδους |
| Εύρος υγρασίας | 5% έως 95% χωρίς συμπύκνωση |
|---|---|
| Τύπος εισόδου | Ψηφιακές και Αναλογικές Είσοδοι |
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| κατηγορία | Αυτοματοποίηση |
| Χαρακτηριστικά ασφαλείας | Διακοπή έκτακτης ανάγκης, προστασία υπερφόρτωσης |
| Αρμονία | SCADA Systems, Πάνελ HMI |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Συμμόρφωση με τα πρότυπα ασφαλείας | IEC 61508, ISO 13849 |
| Εύρος τάσης εισόδου | 100-240V AC |
| Τάση εξόδου | 24V DC |
| Διαστάσεις | Διαφέρει ανάλογα με το μοντέλο, συνήθως συμπαγές μέγεθος |
|---|---|
| Επεκτασιμότητα | Υποστηρίζεται η αρθρωτή επέκταση |
| Λειτουργία | Αυτοματοποιεί βιομηχανικές διαδικασίες και μηχανήματα |
| Τύπος ελέγχου | Προγραμματίσημος ελεγκτής λογικής (PLC) |
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |