| Τύπος εισόδου | Ψηφιακή είσοδος, αναλογική είσοδος |
|---|---|
| Τύπος εγκατάστασης | Βάση πάνελ / Στήριγμα ράγας DIN |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Τύπος ελέγχου | Προγραμματίσημος ελεγκτής λογικής (PLC) |
| Βιομηχανία | ΕΠΙΤΡΟΠΗ |
| Τύπος εισόδου | Ψηφιακή είσοδος, αναλογική είσοδος |
|---|---|
| Τύπος εγκατάστασης | Βάση πάνελ / Στήριγμα ράγας DIN |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Τύπος ελέγχου | Προγραμματίσημος ελεγκτής λογικής (PLC) |
| Βιομηχανία | ΕΠΙΤΡΟΠΗ |
| Τύπος εισόδου | Ψηφιακή είσοδος, αναλογική είσοδος |
|---|---|
| Τύπος εγκατάστασης | Βάση πάνελ / Στήριγμα ράγας DIN |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Τύπος ελέγχου | Προγραμματίσημος ελεγκτής λογικής (PLC) |
| Βιομηχανία | ΕΠΙΤΡΟΠΗ |
| Τύπος εισόδου | Ψηφιακή είσοδος, αναλογική είσοδος |
|---|---|
| Τύπος εγκατάστασης | Βάση πάνελ / Στήριγμα ράγας DIN |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Τύπος ελέγχου | Προγραμματίσημος ελεγκτής λογικής (PLC) |
| Βιομηχανία | ΕΠΙΤΡΟΠΗ |
| Όνομα προϊόντος | Βιομηχανική αυτοματοποίηση ελέγχου |
|---|---|
| Βάρος | 500 γραμμάρια |
| Χρόνος απόκρισης | 5 ms |
| Πιστοποιήσεις | CE, UL, ROHS |
| NumberofI/O | 16 Είσοδοι / 16 Έξοδοι |
| Βάρος | 500 γραμμάρια |
|---|---|
| Εύρος υγρασίας | 5% έως 95% χωρίς συμπύκνωση |
| Επιλογές συνδεσιμότητας | Ethernet, RS-485, Ασύρματο |
| Γλώσσα προγραμματισμού | Λογική σκάλας, διάγραμμα τεμαχίων λειτουργίας, δομημένο κείμενο |
| Βάση | DIN σιδηρόδρομος / τοποθέτηση πάνελ |
| Σημεία Mpu | 12 (8DI + 4DO) |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Siemens |
| Εφαρμογή | Κατασκευή και Έλεγχος Διαδικασιών |
| Συνδεσιμότητα | Wi-Fi, Ethernet, RS-485 |
| Πρότυπα συμμόρφωσης | CE, UL, ROHS |
| Σημεία Mpu | 12 (8DI + 4DO) |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Siemens |
| Εφαρμογή | Κατασκευή και Έλεγχος Διαδικασιών |
| Συνδεσιμότητα | Wi-Fi, Ethernet, RS-485 |
| Πρότυπα συμμόρφωσης | CE, UL, ROHS |
| Σημεία Mpu | 12 (8DI + 4DO) |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Siemens |
| Εφαρμογή | Κατασκευή και Έλεγχος Διαδικασιών |
| Συνδεσιμότητα | Wi-Fi, Ethernet, RS-485 |
| Πρότυπα συμμόρφωσης | CE, UL, ROHS |
| Σημεία Mpu | 12 (8DI + 4DO) |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Siemens |
| Εφαρμογή | Κατασκευή και Έλεγχος Διαδικασιών |
| Συνδεσιμότητα | Wi-Fi, Ethernet, RS-485 |
| Πρότυπα συμμόρφωσης | CE, UL, ROHS |